Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Компанія "RTC"

  Компанія "RTC"

  Поставити питання

  Телефон: (032) 247-0557, (066) 121-2493

  Контактна особа:Михайло Андрушків

  Адреса сайту:www.rtc.ua

  Місце навчання:м. Львів, вул. Федьковича, 58 (курс проходить у Києві, Львові, Дніпропетровську)

  RTC - це три напрямки діяльності: рекрутинг, навчання персоналу, організація професійних конференцій, - об'єднані сучасним підходом і постійним копітким вдосконаленням для вирішення завдань клієнта. Наші постійні партнери знають, що ми вникаємо в найдрібніші деталі, щоб підібрати і навчити персонал саме так, як того вимагає етап розвитку цієї компанії та її стратегічні цілі. А якщо немає в нашому широкому арсеналі потрібного продукту - ми можемо його розробити або порекомендувати колег. Команда тренерів і консультантів нашої компанії має успішний практичний досвід роботи на керуючих позиціях в реальному секторі (IT, виробництво, страховий бізнес, готельне напрямок, FMCG). Кожна послуга, надана вам, буде в собі містити досвід, думки і погляди всієї нашої команди.

  Напрями навчання: - курс "Менеджмент для руководителей и директоров малого и среднего бизнеса"; - курс "Менеджер по персоналу"

  Тривалість курсу вивчення: - 79 годин занять + 14 годин зустрічей; - 48 годин занять

  Вартість за семестр: - Львів - 6500 грн; - Львів - 2100 грн, Київ - 3500 грн, Дніпропетровськ - 3000 грн

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: денна форма навчання

  Кількість осіб в групах: - від 6 до 20 осіб (залежно від курсу); - від 8 до 20 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Курс з менеджменту розрахований на керівників і директорів малого і середнього бізнесу. Триває він більше 4 місяців, що дозволяє охопити повний спектр інструментів менеджменту, освоїти їх у своїй компанії, а також отримати перші результати ще до закінчення тренінгу. Між заняттями сплановані періоди в два тижні, під час яких у учасників буде можливість використовувати отримані інструменти, адаптувати їх під свої потреби. У цей період буде також проходити неформальна зустріч учасників та тренера блоку для обговорення успіхів і складнощів впровадження змін. Дати модулів будуть затверджуватися на першому занятті групи і можуть змінюватися по ходу роботи групи. Формат навчання: лекції (до 20%), робота в групах, рольові ігри, вирішення кейсів, заповнення тестів і т.д.. Курс "Менеджер з персоналу" - 01.03.2014 - 30.03.2014, Львів. - 22.03.2014 - 20.04.2014, початок о 10:00, Київ. - 12.04.2014 - 11.05.2014, початок о 10:00, Дніпропетровськ. Курс містить в собі більше 40% матеріалу, які є унікальними авторськими розробками тренерів і консультантів "RTC". Під час курсу учасники знайомляться з усіма ключовими областями роботи менеджера з персоналу. Ведуть курс практикуючі менеджери з персоналу, які передають учасникам hr-технології з реальними прикладами з власної практики. Цей курс вже закінчили більше 700 учасників з різних міст України: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Львів, Одеса, Чернівці, Тернопіль. Цільова аудиторія: - менеджери з персоналу, які бажають систематизувати свій досвід, отримати нові знання у сфері управління персоналом; - інспектори з кадрів, які хочуть розширити свої обов'язки і отримати професію менеджера з персоналу; - молоді фахівці, які хочуть зробити кар'єру в сфері HRM; - керівники підприємств, підрозділів, які бажають на практиці освоїти новітні технології управління персоналом.


  Часто шукають

  ↑ Вгору