Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Молодіжний соціальний ТБ-канал "Здорова Україна"

  Молодіжний соціальний ТБ-канал "Здорова Україна"

  Поставити питання

  Телефон: (063) 568-2103, (050) 075-3982, (096) 117-5005

  Факс:(044) 451-5487

  Контактна особа:Катерина

  Адреса сайту:zdorovaukraina.org.ua

  Місце навчання:м. Київ, Харківське шосе, 160 (універсам "Київ" - 2 поверх)

  КУРС "ІНТЕРВ'Ю З ЗІРКАМИ!" До 100% практики - Ви будете особисто брати інтерв'ю у Зірок і Публічних людей. Ми пропонуємо вам пройти комплексний курс телевізійника від А до Я!

  Напрями навчання: - курси телеведучих - курси акторські - курси відеооператорів - курси відеомонтажу - курси ораторської майстерності та сценічної мови - курси журналістики - курси тележурналістики - уроки телеінтерв'ю

  Тривалість курсу вивчення: 2 місяці

  Вартість за семестр: 1480 грн./міс. - 2960грн./міс.

  Система знижок: До 50%, щоб сума не перевищувала мінімальну, тобто 1480 грн./міс.

  Формат освіти: курси

  Форма навчання: - вечірня по буднях; - денна по суботах.

  Кількість осіб в групах: Від 8 до 14 осіб в групі

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат та запис на електронних носіях

  Додаткова інформація: За один курс, ви пройдете навчання: від А - написання сценарію; Б - акторська майстерность; В - режисерські постановки; Г - операторське мистецтво; Д - техніка відеомонтажу; Е, Ж, З. .., до Я - викладка ваших відеороликів і передач на ТБ-каналі "Здорова Україна". А головне, ви будете постійно знаходитися в оточенні зірок, брати у них інтерв'ю, бути присутнім на їх майстер-класах!! Ваш ролик гарантовано з'являється на ТБ-каналі "Здорова Україна" в програмі "Прем'єра" і бере участь в конкурсі молодіжних соціальних фільмів. Переможці конкурсу - 3 найкращі роботи - будуть демонструватися на "1 Національному каналі". Учасники наших курсів беруть участь у передачі "Публічні люди проти дитячого алкоголізму", а випускники, за бажанням, можуть брати участь в зйомках на нашому ТБ-каналі "Здорова України". Ми співпрацюємо з професійними акторами і режисерами (Віктор Гресь, Віталій Малахов, Володимир Горянський та інші). Кожен урок супроводжується зйомкою на відеокамеру, для освоєння вами основних навичок роботи в ефірі, в кінці розбираються помилки. До кінця курсу ви будете як профі грати на камеру!!


  Часто шукають

  ↑ Вгору