Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Тріумф"

  Навчальний центр "Тріумф"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 587-7956

  Контактна особа:Наталія - адміністратор

  Адреса сайту:www.triumphcenter.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4. оф.5 (м. Майдан Незалежності, ін-т філософії, кіностудія)

  Тріумф - це навчальний центр, що надає послуги з навчання у різних напрямках. Ми цінуємо Ваш час, тому заняття на курсах - практичні і дуже насичені. Для нас важливий результат закінчення курсів, тому, ми намагаємося якісно піднести матеріал нашим учням. Графік і умови навчання в нашому центрі - гнучкі - в процесі проходження курсів учні самі можуть підбирати потрібну для себе навантаження. Також, у нас постійно діють акції і проводяться конкурси, що дає можливість отримати знижки на інші курси.

  Напрями навчання: Комп'ютерне навчання: - ПК для початківців, просунутих користувачів, офіс-менеджерів (Word, Excel, Power Poіnt, Access, Outlook, Іnternet); - комп'ютерна графіка та дизайн (Photoshop, Illustrator, CorelDRAW); - верстка та додрукарська підготовка в QuarkXPress; - Web-дизайн та анімація Flesh; - створення простих і складних сайтів, сайтів на Joomla; - Web-програмування (PHP, MySQL, Javascript); - інженерна графіка AutoCAD, ArchiCAD; - тривимірна графіка в 3Ds Max, V-ray Школа дизайну: - дизайн інтер'єру - професійно (теорія, AutoCad, 3Ds Max, V-ray, Photoshop); - дизайн інтер'єру і архітектурна візуалізація на ПК.; - дизайн реклами (теорія композиції, комп'ютерний дизайн); - ландшафтний дизайн та озеленення; - флористика та фітодизайн Академія краси: - курси манікюру, педикюру; - нарощування і розпис нігтів; - перукар-стиліст; - модельєр весільних і вечірніх зачісок Художня школа: - малюнок для дизайнерів інтер'єру; - академічний малюнок; - художній розпис; - живопис

  Тривалість курсу вивчення: 1-4 місяці

  Вартість за семестр: від 200 до 3600 грн.

  Система знижок: - 5% - при записі на додатковий курс у нашому центрі; - 10% - під час запису друга або знайомого; - постійні святкові акції та знижки до 50%

  Формат освіти: - практичні курси; - майстер-класи

  Форма навчання: - ранкова; - денна; - вечірня; - курси "вихідного дня ". У групі, індивідуально, на території центру або на виїзді до учнів.

  Кількість осіб в групах: 1-3 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: Свідоцтво встановленого зразка

  Додаткова інформація: Для запису на курси Ви можете: - залишити запит на сайті, з Вами зв'яжеться адміністратор і уточнить всі деталі навчання; - зателефонувати за контактними телефонами; - приїхати до нас в офіс і записатися. При собі потрібно мати паспорт для укладення договору. Набір в групи йде постійно. Початок навчання уточнюється в адміністратора. Індивідуальне навчання проводиться за спільного складання графіка для учня і викладача.


  Часто шукають

  ↑ Вгору