Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Продюсерський центр "Абстар Візіон"

  Продюсерський центр "Абстар Візіон"

  Поставити питання

  Телефон: (066) 432-3420

  Контактна особа:Володимир

  Адреса сайту:vizion.in.ua

  Місце навчання:м. Київ, пр-т Перемоги, 44

  Продюсерський центр "Абстар Візіон" працює з починаючими акторами. У нас для цього є все, що необхідно. В першу чергу це прекрасно організована робота в акторській школі. У нашій школі проходять семінари та майстер-класи відомих театральних і кіноакторів. Продюсерський центр "Абстар Візіон" представляє курс акторської майстерності для підготовки до зйомок. Програма навчання допомагає освоїти навички майстерності актора, як у сфері театру, так і кіно. В основні дисципліни курсу входять: акторська майстерність, сценічна мова, сценічний рух, драматургія. Ми запрошуємо Вас відвідати одне заняття з акторської майстерності, де у Вас буде можливість поспілкуватися з викладачами, пройти співбесіду кастинг на курс акторської майстерності і просто зануритися в атмосферу театрального і кіномистецтва.

  Напрями навчання: - курси акторської майстерності; - курси ораторського мистецтва; - дитяча театральна студія; - курс техніки мови і постановки голосу; - акторська школа; - підготовка до вступу в театральний вуз; - підготовка до зйомок; - курси помічників операторів і режисерів

  Тривалість курсу вивчення: 3 місяці

  Вартість за семестр: 1300 грн/місяць

  Формат освіти: - курси; - майстер-класи

  Форма навчання: за погодженням

  Кількість осіб в групах: від 7 до 15 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Якщо: - Вам від 10 до 35 років; - Ви талановита яскрава творча особистість; - Ви мрієте зніматися в кіно і грати в театрі; - Ви готові вчитися і розвиватися, щоб стати затребуваним актором і добитися успіху і популярності.


  Часто шукають

  ↑ Вгору