Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. ДП "Фесто"

  ДП "Фесто"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 228-6718

  Факс:(044) 462-5501

  Адреса сайту:www.festo.kiev.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Борисоглібська, 11

  Festo Didactic - світовий лідер в області рішень з підвищення кваліфікації персоналу в промисловості. Щорічно близько 42 000 учасників відвідують 2900 семінарів, Festo Didactic, що проводяться, по всьому світу. Всі тренінги, пропоновані на 39 мовах, мають модульну структуру і гарантують високу якість. Відмітною особливістю навчання є ефективне поєднання теоретичних знань і практичних навиків, що отримують учасники. Ми також здійснюємо реалізацію промислових консалтингових проектів в таких областях, як розробка продукції, економне виробництво, постачання і логістика.

  Напрями навчання: - Технології (пневмоавтоматика, гидроавтоматика, механотроніка, програмування ПЛК); - Організація виробництва (KANBAN, SMED); - Управління персоналом (лідерство, тайм-менеджмент, управління філіалами, тренінги для тренерів); - Кошторисна справа (комп'ютерний комплекс АВК).

  Тривалість курсу вивчення: Три тижні

  Додаткова інформація: Наші консультанти і фахівці можуть допомогти Вам в розробці проблемно орієнтованої концепції підготовки Ваших фахівців в області техніки автоматизації. Сучасному фахівцеві, окрім спеціальних знань, необхідні також знання комп'ютера. Широкий спектр комп'ютерних курсів будь-якого рівня складності представлений в наших Учбових центрах.


  Часто шукають

  ↑ Вгору