Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Учбовий Центр «RIM 2000»

  Учбовий Центр «RIM 2000»

  Поставити питання

  Телефон: (056) 32-76–75

  Адреса сайту:www.itedu.dp.ua

  Місце навчання:м. Дніпропетровськ, вул. Жуковського 23, кім. 306

  Головною метою нашого Учбового Центру є передача накопиченого досвіду в процесі особового спілкування. Отримані знання повинні послужити інструментом Вашої реалізації в час інформаційних технологій і технічного прогресу. Суть філософії Учбового Центру: навчання через розкриття потенційних можливостей людини. Тому Учбовий Центр «RIM 2000» готує професіоналів, які потрібні на ринку праці.

  Напрями навчання: - моделювання і розробка програмного забезпечення; - адміністрування комп'ютерних мереж і систем; - комп'ютерна графіка і web-дизайн; - професійний користувач; - курси секретарів-референтів.

  Тривалість курсу вивчення: Від 80 до 120 годин.

  Вартість за семестр: Від 240 грн до 480 грн.

  Формат освіти: - лекції; - практичні заняття.

  Форма навчання: - денна; - вечірня; - заочная; - полузаочная; - індивідуально.

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат

  Додаткова інформація: Якщо Ви вперше зіткнулися з комп'ютером, Ви можете навчитися на курсах професійного користувача. Заняття на курсах продовжуються два місяці, три рази в тиждень: понеділок, середовище, п'ятниця - по три потоки на день. На курсах Ви зможете: - подолати страх роботи на комп'ютері; - завдяки спеціальній учбовій програмі засвоїти серйозний масив знань і набути навичок роботи на комп'ютері; - стати конкурентоздатним на ринку праці; - претендувати на більш високооплачувану роботу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору