Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "ТПП Академія"

  Навчальний центр "ТПП Академія"

  Поставити питання

  Телефон: (061) 701-7264

  Факс:(061) 701-7264

  Контактна особа:Костянтин Миколайович

  Адреса сайту:bizedu.com.ua

  Місце навчання:м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4

  Навчальний Центр "ТПП Академія" є структурним підрозділом Запорізької торгово-промислової палати. Наша місія: сприяння розвитку економіки шляхом надання освітніх послуг з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців нового покоління, рівень знань яких відповідає світовим стандартам і дозволяє працювати в умовах інтеграції України в світове співтовариство.

  Напрями навчання: - курс навчання членів комітетів з конкурсних торгів; - курс підвищення кваліфікації членів комітетів з конкурсних торгів; - практика роботи з Microsoft Windows; - адміністрування Windows; - Microsoft Office; - Unix; - основи бухгалтерського і податкового обліку з використанням програми 1С: Бухгалтерія; - розширені можливості Microsoft Excel; - використання MS Office Project для менеджерів проектів та учасників команд; - курси по просуванню і розкрутці сайтів в пошукових системах; - курси комп'ютерної графіки; - курси веб-дизайну; - Photoshop; - AutoCAD; - Компас; - АВК.

  Вартість за семестр: до 5000 грн

  Система знижок: від 5% до 30%

  Формат освіти: - семінари; - курси; - тренінги; - майстер-класи

  Форма навчання: - денна; - вечірня; - on-line

  Кількість осіб в групах: від 1 до 80 людей

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Наші переваги: - практична спрямованість освітніх програм; - програми на рівні світових стандартів; - використання інноваційних технологій навчання; - гнучке регулювання темпу навчання - можна навчатися без відриву від основної діяльності; - викладачі-практики мають реальний досвід роботи в бізнесі; - накопичений досвід співпраці із зарубіжними компаніями і бізнес-школами. Забезпечення: - Для здійснення освітньої і наукової діяльності навчальний центр "ТПП Академія" має свою матеріально-технічну базу. Просторі аудиторії мають сучасне обладнання: мультимедійне забезпечення, системи кондиціювання, комп'ютерну техніку з виходом в Інтернет, фліп-чарти і т.д. Використання цих технічних засобів дозволяє проводити процес навчання на високому професійному рівні. - Особливість навчального Центру "ТПП Академія" полягає в науковому підході в організації своєї діяльності та практичної спрямованості освітніх програм. Викладацький колектив включає вузькоспеціалізованих професіоналів - практиків і успішних бізнесменів, готових поділитися своїм досвідом. Освітній процес являє собою сукупність різних методик навчання, орієнтованих на формування практичних умінь і навичок. Ми сподіваємося, що кожен знайде для себе тут багато корисної та цікавої інформації. Ми з задоволенням врахуємо Ваші поради і побажання. Ваша думка дуже важлива для нас!


  Часто шукають

  ↑ Вгору