Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Московський інститут гештальта й психодрами (представництво в м.Суми)

  Московський інститут гештальта й психодрами (представництво в м.Суми)

  Поставити питання

  Телефон: (067) 977-4533

  Контактна особа:Штагер Яна Олександрівна

  Місце навчання:м. Харків, м. Миколаїв, м. Суми

  В даний час гештальт-підхід є одним з основних направлень психологічної теорії та психотерапевтичної практики. Гештальт-терапія застосовується в клініці і освіті, бізнес-консультуванні, при роботі з дітьми, в групах особистісного зростання, індивідуальному та сімейному консультуванні. Гештальт - цілісний підхід до людського існування, що охоплює одночасно його тілесну, емоційну, інтелектуальну, соціальну та духовну складові.

  Напрями навчання: гештальт-терапія

  Тривалість курсу вивчення: від 7 до 8 місяців

  Вартість за семестр: 3500 грн

  Формат освіти: 7 навчальних модулів

  Форма навчання: формат модулів: сб. - нд., 10.00 - 18.00

  Кількість осіб в групах: 14 - 15 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат Московського інституту гештальту та психодрами ("гештальт терапевт I ступеня")

  Додаткова інформація: Гештальт-терапію називають терапією контакту і терапією почуттів. У гештальт-підході органічно поєднуються безліч різних технік з арт-терапії, психодрами, тілесно-орієнтованої і екзистенціальної терапії. Гештальт-терапія сприяє встановленню контакту між людьми, допомагає людям знайти силу почуттів і бажань, повернути собі цілісність. Гештальт веде до пізнання внутрішніх механізмів, які часто штовхають на повторення стереотипів неефективного мислення та поведінки. Сучасний гештальт - це більше, ніж терапія, це світогляд, філософія цілісності і повноти життя тут і зараз.


  Часто шукають

  ↑ Вгору