Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Перший Спеціалізований Тренінг-Центр "HR-MASTER"

  Перший Спеціалізований Тренінг-Центр "HR-MASTER"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 229-5478, (067) 401-1728

  Адреса сайту:www.hr-master.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Червоноармійська, 2, 4 пов., оф.12

  Наш Тренінг-Центр - перший і єдиний центр у Києві, і один з перших в Україні, який спеціалізується на навчанні в галузі управління персоналом та психології. Ми даємо глибокі професійні знання, використовуючи західні методики, адаптовані до українського ринку. Навчання на професійних курсах побудовано у форматі міні-тренінгів. На заняттях Ви отримуєте серйозну теоретичну базу, яку відразу ж і закріплюєте на практиці. Ми першими впровадили новий формат навчання - це міні-групи до 4 осіб! Формат навчання адаптований під маленьку групу (3-4 людини) так, щоб приділити максимум уваги кожному слухачеві. Тренінг-Центр "HR-MASTER" пропонує навчання, консультування та підвищення кваліфікації за 4 напрямками: - HR-тренінги (більше 10 тематик); - психологічні тренінги (різних напрямків); - імідж-тренінги (більше 10 видів); - професійне навчання (понад 25 спеціалізованих курсів).

  Напрями навчання: тренінг-центр HR-MASTER пропонує понад 100 професійних курсів і тренінгів HR напрям: - HR - менеджмент, бізнес-курс; - HR - директор; - спеціаліст з кадрового діловодства; - фахівець з підбору та адаптації персоналу; - спеціаліст з мотивації персоналу; - фахівець з оцінки та навчання персоналу та ін. Офіс - менеджмент: - секретар; - офіс менеджер; - секретар - базовий курс + ПК; - секретар повний курс (секретар + ПК + машинопис); - машинопис (друк "сліпим" методом); - стенографія та ін. комунікації: - маркетинг, PR; - конфліктологія; - діловий етикет; - ділова кореспонденція; - практична риторика та ін. Психологічний напрям: - практична психологія; - психологія управління; - практична психологія для HR; - позитивна психотерапія та ін..

  Тривалість курсу вивчення: від 1 до 6 місяців

  Вартість за семестр: 850 грн до 5000 грн за курс навчання

  Система знижок: від 5% до 35%: - постійно проходять акції, безкоштовні освітні заходи; - постійним слухачам даруємо можливість безкоштовного навчання

  Формат освіти: - курси; - тренінги; - майстер-класи; - консультації; - індивідуальне навчання; - дистанційне навчання

  Форма навчання: - ранкові, денні, вечірні групи; - групи вихідного дня

  Кількість осіб в групах: міні-групи - до 4 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Тренінг-Центр HR-MASTER зібрав у своєму штаті кращих тренерів та викладачів м. Києва. Наші викладачі - це професіонали-практики, які не тільки відмінно розбираються у своїй сфері, але і вміють доступно й ефективно піднести матеріал. Всі викладачі мають додаткову освіту в галузі педагогіки. Для всіх викладачів Центру їхня професійна сфера - не тільки професія, а й справа всього життя! Наші основні переваги: - професійні тренери - практики; - тільки авторські програми; - унікальні авторські методики викладання, засновані на оптимальному поєднанні теорії з практичними прийомами роботи; - висока результативність навчання; - зручне розташування офісу; - затишна обстановка; - гнучка система знижок; - можливість вибору часу і місця навчання; - можливість дистанційного навчання; - забезпечення навчальними матеріалами; - забезпечення роздатковими матеріалами; - видача сертифікатів після закінчення навчання; - сприяння в працевлаштуванні.


  Часто шукають

  ↑ Вгору