Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Центр cертифікованого навчання “ЕрудитЦентр”

  Центр cертифікованого навчання “ЕрудитЦентр”

  Поставити питання

  Телефон: (0382) 777-285, (098) 614-4118

  Адреса сайту:www.ecenter.in.ua

  Місце навчання:м. Хмельницький, вул. Проскурівська 7, каб. 15

  Наше завдання — надати Вам необхідні знання та навики в максимально зручній та ефективній формі. Основну увагу зосереджуємо на практиці для того щоб Ви пройшли навчання і застосували отримані знання у Вашій безпосередній роботі, компанії, бізнесі, у вузі чи просто в повсякденному житті.

  Напрями навчання: - курс "1С: Бухгалтерія 8"; - бухгалтерські курси та 1С 8; - курс вивчення програми Photoshop; - курси веб-дизайну

  Тривалість курсу вивчення: від 1 до 3 місяців

  Вартість за семестр: 1600-2400 грн за семестр

  Формат освіти: сертифіковані курси від фірми 1С курсове навчання

  Форма навчання: денна та вечірня форма навчання

  Кількість осіб в групах: 2-9 чоловік (індивідуальний підхід до кожного)

  Тип документа, що видається після навчання: - іменне свідоцтво єдиного зразка від фірми 1С; - сертификат

  Додаткова інформація: Компанія"ЕрудитЦентр" - це сучасний професійний навчальний центр, який має статус "1С Центр Сертифікованої Освіти" і пропонує якісне навчання по стандартах 1С. Також, надаємо послуги курсового навчання за напрямками: бухгалтерії, дизайну, веб-дизайну. Наші переваги: Висококваліфіковані викладачі, які мають не лише великий досвід роботи, а й бажання та любов до своєї праці. Тому основною винагородою для кожного з них являються Ваші знання та успіхи в обраній галузі після закінчення курсу. Багато практичної роботи. Навчання в нашому центрі орієнтовано на практичну роботу, щоб Ви могли працювати в обраному напрямку після його закінчення. Сучасні аудиторії. Для Вашої зручності та ефективності навчання аудиторії оснащені сучасною технічною базою, яка допомагає сприймати інформацію (проектори, екрани, роздатковий матеріал і т.п.) Доступні ціни. Обираючи навчання, потрібно обов’язково звертати увагу на об’єм навчального плану, адже кількість занять безпосередньо впливає на можливість краще осягнути обраний Вами курс. Зручне розташування. Ми знаходимось в центрі міста Хмельницький по вул. Проскурівська 7 (каб.15) — 2 хв від зупинки Либідь-Плаза.


  Часто шукають

  ↑ Вгору