Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Компанія "Світ Ландшафту"

  Компанія "Світ Ландшафту"

  Поставити питання

  Телефон: (048) 798-3050, (098) 494-1755

  Адреса сайту:mir-landshafta.com

  Місце навчання:м. Одеса, пр-т Маршала Жукова, 3а

  Компанія "Світ ландшафту" надає послуги з ландшафтного дизайну, озеленення та благоустрою приватних і громадських територій. Також ми пропонуємо навчання за спеціальностями: - курси ландшафтного дизайну; - курси дизайну інтер'єру; - майстер-класи з ландшафтного дизайну (оформлення квітників, озеленення балконів і експлуатованих дахів, створення лікувального саду і т.д.). Двері компанії "Світ ландшафту" завжди відкриті для початківців дизайнерів, а також для тих, хто бажає отримати знання для створення неповторного вигляду свого інтер'єру і саду. Крім освіти, Ви зможете знайти нових друзів, однодумців, відкрити в собі таланти, про які Ви навіть і не підозрювали.

  Напрями навчання: - курси ландшафтного дизайну та дизайну інтер'єру

  Тривалість курсу вивчення: - курси ландшафтного дизайну (3 місяці з відвідуванням занять 3 рази на тиждень, 130 ак. годин); - курси дизайн інтер'єрів (4 місяці з відвідуванням занять 3 рази на тиждень, 174 ак. години)

  Вартість за семестр: 800 - 1350 грн. на місяць

  Система знижок: перше заняття безкоштовно

  Формат освіти: курси

  Форма навчання: ранковий, денний або вечірній час

  Кількість осіб в групах: - групи малокомплектні - 6-7 осіб; - індивідуально

  Тип документа, що видається після навчання: після закінчення навчання слухачі отримують сертифікат встановленого зразка за спеціальністю "ландшафтний дизайнер" і "дизайнер інтер'єру"

  Додаткова інформація: Усі теоретичні заняття підкріплюються практикою! По закінченню кожного курсу захист дипломного проекту. Наші викладачі - практикуючі ландшафтні дизайнери з глибокими теоретичними знаннями і практичним досвідом.


  Часто шукають

  ↑ Вгору