Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. ТОВ "Тренінг Центр"

  ТОВ "Тренінг Центр"

  Поставити питання

  Телефон: (097) 661-3196, (032) 294-9663

  Факс:(032) 294-9661

  Контактна особа:Катерина Зайцева

  Адреса сайту:trainingcenter.com.ua

  Місце навчання:м. Львів, вул. Зелена, 109 (3 поверх)

  Ми спеціалізуємось на курсах для бухгалтерів і фінансистів. Наші фахівці - юристи, аудитори, бухгалтера, економісти, менеджери, мають найкращу виучку, спеціальні професійні кваліфікації, завжди актуальний досвід, почуття міри і такту. Серед учасників наших курсів і тренінгів керівники підприємств, власники бізнесу, студенти. Люди, які обирають свій особистий ріст і вплив на оточення, в якому вони живуть.

  Напрями навчання: Бухгалтерія: - CAP/CIPA - міжнародна програма сертифікації бухгалтерів; - 1с-бухгалтерія Фінанси: - курс ACCA DipIFR - найпрестижніша кваліфікація фінансистів; - курс IFA - комплексна підготовка фахівців в області управління фінансами для підприємств малого та середнього бізнесу; - курс EBCL - базовий курс по управлінню бізнесом Трейдери: - курс ISMM - Європейська сертифікація фахівців з продажу і маркетингу

  Тривалість курсу вивчення: від 14 до 42 годин, різна тривалість залежно від курсу

  Вартість за семестр: різна вартість залежно від курсу

  Система знижок: на деякі курси студентам надаються знижки (Ви можете прийняти участь у тренінгу на протязі 2х годин і, якщо це не для вас, просто піти, не витративши ні гривні)

  Формат освіти: курси

  Форма навчання: денна/вечірня - гнучкий графік (кожний курс має декілька етапів: від базового до професійного, це дасть Вам можливість вибрати потрібну для вас програму і рівень знань)

  Кількість осіб в групах: - від 3 до 20 осіб; - індивідуально

  Тип документа, що видається після навчання: міжнародні сертифікати (Великобританія, Австрія), які визнаються по всьому світі


  Часто шукають

  ↑ Вгору