Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Центр сервісного обслуговування

  Центр сервісного обслуговування

  Поставити питання

  Телефон: (03265) 424-62

  Факс:(03265) 424-00

  Адреса сайту:www.cso.lv.ukrtel.net

  Місце навчання:Львівська обл. м. Золочів, вул І. Труша, 2

  Центр сервiсного обслуговування Золочiвського районного вiддiлу статистики засновано у 1997 роцi на базi виробничого пiдроздiлу РВС. Основним видом дiяльностi було надання iнформацiйних, обчислювальних та ряду сервiсних послуг по обслуговуванню ЕККА, комп'ютерної та офiсної технiки. В звязку із змінами у законодавстві у 2001 році підприємство було ліквідоване, і, зважаючи на великий попит на наші товари та послуги, колишніми працівниками центру створено ТзОВ Центр Сервісного Обслуговування (ЦСО). На даний час ми надаємо широкий спектр послуг, пропонуємо великий вибір товарів для офісу і дому, здiйснюмо впровадження сучасних програмних засобiв бухгалтерського облiку, а також розробку власних програмних продуктiв на замовлення.

  Напрями навчання: - початковий комп'ютерний курс; - офісний комп'ютерний курс; - курс Internet; - курс "Комп'ютер для бухгалтерiв".

  Тривалість курсу вивчення: Повний курс становить 33 заняття по 1,5 години.

  Вартість за семестр: Стоимость полного курса составляет 150 гривен с учетом всех необходимых платежей. Возможна оплата наличкой во время обучения, а также безналичный расчет.

  Кількість осіб в групах: Навчання проводится групами по 5 чоловік.

  Тип документа, що видається після навчання: По закінченні курсів кожен студент отримує сертифікат встановленого зразку, який засвідчить набуті знання і полегшить майбутнє працевлаштування.

  Додаткова інформація: Під час курсів кожен студент постійно працює з персональним комп'ютером під керівництвом досвідчених викладачів-програмістів, чим забезпечується висока еффективність навчання.


  Часто шукають

  ↑ Вгору