Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа косметології "Інсайт"

  Школа косметології "Інсайт"

  Поставити питання

  Телефон: (0562) 362-514, (056) 744-1861, (067) 626-2111

  Місце навчання:м. Дніпропетровськ, вул. Мечникова, 10б, офіс 302 / 1

  Школа косметології "Інсайт" готує висококваліфікованих фахівців: косметологів, майстрів нігтьового сервісу, візажистів, масажистів. Школа пропонує системне, комплексне навчання, в якому всі досліджувані предмети взаємопов'язані. У програму навчання входять: косметологія, у тому числі апаратна, дермакосметології, масаж обличчя, різні техніки загального масажу, арома і апітерапія, а також воскова депіляція, професійний макіяж, догляд за руками, сучасний манікюр. Учні вивчають іміджелогію та стиль, психологію спілкування. Для студентів без медичної освіти, в програму навчання включено медичний курс в Медакадемії.

  Напрями навчання: УВАГА! НОВИНКА! Очно-заочне навчання! Термін навчання 12 місяців, заняття 2 рази на тиждень (середа, субота з 10-00 до 19-00). Професійне навчання косметології: - Школа косметології (9 місяців) - Курси косметології (4 місяці) - Курси візажу - Курси манікюру та педикюру

  Тривалість курсу вивчення: від 4 до 12 місяців

  Система знижок: проводяться різні акції

  Форма навчання: денна, вечірня форми навчання

  Кількість осіб в групах: до 10 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат державного зразка

  Додаткова інформація: Школа косметології "Інсайт" була заснована в 1998 році як проект з підготовки фахівців для сфери послуг. Центр має ліцензію Міністерства Освіти та Науки України. А в 2009 році Школа "Інсайт" успішно пройшла Державну атестацію, ще раз підтвердивши високий рівень освіти. Школа косметології "Інсайт" пропонує денну і вечірню форми навчання. Тривалість навчання за спеціальністю "косметолог-естетист" - 9 місяців. Заняття проходять щодня в дві зміни, за винятком вихідних. Після чотиригодинних занять учні мають можливість відпрацювати отримані навички. Дуже важливо, що 70% занять у школі - практичні. Невеликі групи чисельністю до 10 осіб дозволяють знайти індивідуальний підхід до кожного учня. Курс професійної підготовки проводять практикуючі фахівці. У Школі "Інсайт" учням видається все, що необхідно для навчання: всі необхідні засоби, два комплекти форми, професійна косметика, косметологічні апарати. Заняття проводяться в сучасних аудиторіях, оснащених кондиціонерами, плазмовими телевізорами, мультимедійним обладнанням. У кабінетах є все необхідне для проведення занять з профільних дисциплін - косметологічні кушетки, столики для препаратів, стільці з відкидними дошками. Після закінчення навчання, за умови успішної здачі іспитів, випускникам видається диплом. Випускники мають можливість закріпити отримані знання на практиці, оскільки Школа сприяє працевлаштуванню учнів. За час існування Школи "Інсайт" було підготовлено більше 1000 фахівців. Випускники школи працюють у багатьох містах України, Росії, а також в Австрії, Франції, Німеччини, Італії та інших країнах. Набір до Школи естетичної косметології та Іміджу "Інсайт" проводиться 2 рази на рік у вересні та лютому.


  Часто шукають

  ↑ Вгору