Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. ПП "Профі-центр Стрельнікових"

  ПП "Профі-центр Стрельнікових"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 228-6924, (095) 832-4730

  Контактна особа:Стрельникова Людмила Вікторівна

  Адреса сайту:www.hrm.bz

  Місце навчання:м. Київ: вул. Чигоріна, 55, оф. 41а (м. Дружби народів, м. Печерська, м. Либідська); вул. Маршала Тимошенко, 15г (м. Мінська і м. Оболонь)

  Навчально-консалтинговий центр ПП "Профі-центр Стрельнікових" заснований в 1997 році як спеціалізований центр, який успішно працює на ринку освіти, тренінгів, консалтингу та аудитів, hr-аутсорсингу (підбору, оцінки персоналу, ведення кадрового діловодства, розробки ейчар-процедур, моделей компетенцій і т.п.) для тих, хто хоче отримати якісні знання від професіоналів-практиків. Нашими клієнтами є як великі компанії з ім'ям на ринку Україні та Росії, так і приватні особи, які бажають перекваліфіковуватися або підвищити свій професійний рівень. За час існування навчального центру було підготовлено більше 3500 фахівців з різних напрямків.

  Напрями навчання: 1. HR-напрям: - курс "Управління персоналом підприємства"; - курс "Директор з персоналу + 1С"; - курс "Менеджер по персоналу + 1С"; - курс "Спеціаліст з підбору персоналу" 2. Інструментарій для HR, працівників кадрової служби: - курс база "HR-консультант. Практикум". 3. Кадрове напрям: - курс "Начальник відділу кадрів +1С Зарплата та кадри 7 .. 7, 1С Зарплата і управління персоналом 8.1, 8.2"; - курс "Кадрове діловодство + 1С Зарплата та кадри 7 .. 7, 1С Зарплата і управління персоналом 8.1, 8.2" 4. Напрям 1С Кадри, 1С HR: - курс "1С Зарплата і кадри 7.7. Практикум + учбова версія програми та інтерактивна навчалку в подарунок"; - курс "1С Зарплата і управління персоналом 8.1, 8.2 практикум + учбова версія програми та інтерактивна навчалку в подарунок"; - курс "конфігурування 1С зарплата і керування персоналом 8.1, 8.2 до потреб підприємства" 5. Секретарська справа, адміністрування офісу: - курс "Офіс-менеджмент + ПК +1 С"; - курс "Діловий етикет і протокол"; - курс "Кадрове діловодство + 1С Зарплата та кадри 7.7, 8.х"; - курс "Конфліктологія. Практикум"; - курс "Тайм-менеджмент для помічника керівника"; - курс "Архівна справа"; - курс "Адміністративно-господарське діловодство" 6. Психологічний напрям: - курси психодіагностики; - курс "Практична психологія" (без базового психологічного освіти); - курси підвищення кваліфікації практичних психологів; - психологічне консультування (бізнес консультування підприємств, індивідуальне психологічне консультування); - коучинг; - складання психологічного портрета і психологічна діагностика також проводяться тренінги і майстер класи з усіх вищенаведених напрямків + продажі.

  Тривалість курсу вивчення: - від 1 дня до 6 місяців; - експрес-курси від 1 до 10 днів; - тренінги від 1 до 4 днів

  Вартість за семестр: від 110 до 5500 грн.

  Система знижок: - при повній оплаті - знижки від 5 до 10%; - можлива оплата 50% на 50%, розстрочка; - постійним клієнтам знижка 10%; - за навчання удвох - знижка 10%

  Формат освіти: - курси навчання; - майстер-класи; - бізнес-тренінги

  Форма навчання: - ранкові; - денні та вечірні групи; - групи вихідного дня (за домовленістю); - можливе індивідуальне навчання (клієнт сам вибирає графік)

  Кількість осіб в групах: від 3 до 15 чоловік в групі (залежно від напрямку навчання)

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат встановленого зразка з додатком

  Додаткова інформація: Наші переваги: - команда викладачів - досвідчені практикуючі фахівці, що працюють на великих підприємствах України по сьогоднішній день; успішно проходять перевірки державних органів, регулярно підвищують свій професійний рівень, автори регулярних публікацій у провідних фахових виданнях "Генеральний директор", "Бухгалтерський облік", "Менеджер з персоналу", "Управління персоналом Україна", "Довідник кадровика", "Секретар-референт" тощо; - постійне вдосконалення програм тренінгів (курсів), використання інноваційних технологій; - комплексний системний підхід до завдань з навчання та розвитку персоналу; - обладнані комп'ютерні класи (всі заняття з документообігу, офіс-менеджменту, ПК та 1С Зарплата і кадри - тільки практика з відпрацюванням навичок); - перший урок пробний.


  Часто шукають

  ↑ Вгору