Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Центр Сертифікованого Навчання фірми "1С" "Еліт-Вектор"

  Центр Сертифікованого Навчання фірми "1С" "Еліт-Вектор"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 531-9525, 361-3724

  Контактна особа:адміністратор

  Адреса сайту:www.elit-vector.com.ua

  Місце навчання:м. Київ

  "ЕЛІТ-ВЕКТОР" - ефективно працююча команда в області сучасних інформаційних технологій. Наші фахівці володіють безцінним досвідом та сертифікатами якості в галузі впровадження та обслуговування інформаційних систем автоматизації обліку на базі програмних продуктів "1С: Підприємство".

  Напрями навчання: - курс "Ведення бухгалтерського та податкового обліку в прикладному рішенні" 1С: Управління виробничим підприємством 8 для України"; - курс Перші кроки в "1С: Бухгалтерія 8 для України"; - курс "Використання прикладного рішення" 1С: Бухгалтерія 8 для України"; - курс "Використання прикладного рішення" 1С: Управління торгівлею 8 для України"; - курс "Ведення бухгалтерського та податкового обліку в прикладному рішенні" 1С: Управління торговим підприємством 8 для України"; - курс "Управлінський облік і планування в прикладному рішенні" 1С: Управління торговим підприємством 8 для України"; - курс "Використання прикладного рішення" 1С: Зарплата і Управління Персоналом 8 для України"; - "1С: Підприємство 8": перші кроки"; - комплексний курс "Конфігурування в системі" 1С: Підприємство 8"; - курс "Введення в конфігурацію в системі 1С: Підприємство 8. Основні об'єкти"; - конфігурування в системі "1С: Підприємство 8". Рішення оперативних завдань; - конфігурування в системі "1С: Підприємство 8". Рішення бухгалтерських завдань; - конфігурування в системі "1С: Підприємство 8". Рішення розрахункових завдань

  Тривалість курсу вивчення: від 16 академічних годин

  Вартість за семестр: від 1200 грн

  Формат освіти: курси

  Форма навчання: ранкова, денна, вечірня форми навчання

  Кількість осіб в групах: від 5 до 10 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: "ЕЛІТ-ВЕКТОР" надає послуги з розробки та впровадження автоматизованих систем обліку на базі програмних продуктів "1С: Підприємство", консалтингові послуги оптимізації управління з метою підвищення ефективності діяльності підприємств. Запорукою успіху нашої роботи є створення систем, максимально налагоджених і доопрацьованих під конкретні вимоги ведення обліку Вашого підприємства. Мета компанії: розвивати цивілізований ринок розробок, поширення і впровадження тиражованих рішень для системи програм "1С: Підприємство" збільшуючи ефективність бізнесу клієнтів за рахунок впровадження сучасних інформаційних технологій.


  Часто шукають

  ↑ Вгору