Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Комп'ютерний центр "Модус"

  Комп'ютерний центр "Модус"

  Поставити питання

  Телефон: (0619) 42-42-54

  Факс:(0619) 44-06-44

  Адреса сайту:www.modus-center.com

  Місце навчання:р. Мелітополь, вул. Кірова, 53

  В даний час комп'ютерний центр "Модус" розширює свою діяльність, відкриваючи нові спеціалізовані курси (3D MAX, графіка, відео, 1С бухгалтерії і ін.),предоставляет нові послуги і найсучаснішу офісну техніку. Якнайкращим доказом ефективності нашої роботи є відгуки постійних клієнтів і стабільне зростання компанії в області інформаційних технологій.

  Напрями навчання: - оператор комп'ютерного набору; - оператор комп'ютерного набору. Бізнес-курс; - 1С:Бухгалтерія; - Linux. Системне адміністрування; - комп'ютерна графіка і відеомонтаж; - інтернет-курс; - 3DS MAX. Комп'ютерне моделювання.

  Тривалість курсу вивчення: Від 1 місяця до 1 академічного року (залежно від вибраного напряму навчання)

  Вартість за семестр: Від 100 грн до 1000 грн за курс навчання.

  Форма навчання: - ранкова; - денна; - вечірня; - інтенсив.

  Кількість осіб в групах: У групі максимальні 11 чоловік, у кожного комп'ютер. Видаються готові конспекти, тобто час на записи не витрачається - тільки робота з комп'ютером!

  Тип документа, що видається після навчання: Після закінчення курсу видається свідоцтво про закінчення курсу.

  Додаткова інформація: Категорії знижок, для відвідуючих курси в комп'ютерному центрі «Модус»: 1. Від 2-х чоловік (до 18 років) з однієї сім'ї, відвідуючі курси одночасно - знижка 10%; 2. Сироти до 18 років (немає обох батьків) – знижка 20%; 3. Від 5-ти чоловік з організацій відвідуючі курси одночасно - знижка 15%; 4. Охочим продовжити навчання на будь-якому профільному курсі — знижка 33%.


  Часто шукають

  ↑ Вгору