Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Академія "Art Club Ukraine"

  Академія "Art Club Ukraine"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 229-7566, (095) 498-8443

  Контактна особа:Вадим

  Адреса сайту:www.academygraphics.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, пр-т Московський, 6 (м. Петрівка)

  Академія комп'ютерної графіки була створена в 2005 році, як центр підготовки фахівців для девелоперських компаній. Компаній, діяльність яких на пряму пов'язана з виробництвом графіки для комп'ютерних ігор та реклами. Перша база академії була на території компанії "Перша студія" (велика аутсорсингова компанія в Україні та за її межами.) На сьогоднішній день ми отримали нову назву - Art Club Ukraine і підготували понад 1000 фахівців не тільки в Україні але і за кордоном. Наші випускники працюють в найпрестижніших компаніях країни. Викладачі - це головна наша сила. Це те чим ми відрізняємося від "інших" якихось там курсів. Всі викладачі акредитовані і є фахівцями своєї справи. Всі наші викладачі мають пряме відношення до розробок і на своїх позиціях займають ключові посади. Сьогодні вони готові поділитися з Вами своїм досвідом.

  Напрями навчання: - курс "Стандарт"; - курс "Професіонал"; - курс "Текстурінг"; - курс "Сучасна графіка"; - курс "Анімація"; - курс "Програмування на С++"

  Тривалість курсу вивчення: 15-20 занять тривалістю 1,5 - 3 місяці

  Вартість за семестр: 2500-3000 грн

  Система знижок: - 10% для тих хто проходив вже у нас навчання; - 20% за наведеного друга

  Формат освіти: курси

  Форма навчання: вечірня форма навчання

  Кількість осіб в групах: від 5 до 10 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: - міжнародний сертифікат Autodesk; - сертифікат організації художників комп'ютерної графіки

  Додаткова інформація: Наші викладачі - реальні люди з продакшена, що працюють на ключових позиціях великих київських компаній. Детальніше про курси: - курс "Стандарт" - базовий курс моделювання 3d в Autodesk Maya/Max; - курс "Професіонал" - складається з двох напрямків "моделювання техніки" та "моделювання персонажів", орієнтований на більш просунутих користувачів 3d; - курс "Текстурінг" - новий і єдиний в СНД курс з професійного текстурінгу 3d об'єктів, включаючи нові технології ігрових движків; - курс "Сучасна графіка" - новий і єдиний в СНД курс по колажуванню, цікавий буде як для фахівців коллажінга, так і для фотографів; - курс "Анімація" - курс по анімації персонажів, скін, сетап, основні анімації людини; - курс "Програмування на С++" - курс говорить сам за себе, фахівці поділяться з Вами не тільки азами по створенню коду, але і практичним застосуванням в ігрових движках.


  Часто шукають

  ↑ Вгору