Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Студія стилістів L. Горбенко "ArtSchool"

  Студія стилістів L. Горбенко "ArtSchool"

  Поставити питання

  Телефон: (050) 954-1965

  Факс:(050) 954-1965

  Контактна особа:Альона Простотіна

  Адреса сайту:donetsk.prom.ua/cs301517-studiya-stilistov-gorbenko

  Місце навчання:м. Донецьк, бул. Пушкіна, 13

  Студія стилістів L. Горбенко "ArtSchool" запрошує до себе тих, хто хоче придбати сучасну професію майстра манікюру, в якій Ви зможете самореалізуватися, стати успішним добре оплачуваним і затребуваним професіоналом. Студія стилістів L. Горбенко "ArtSchool" пропонує: - навчання для початківців майстрів манікюру-педикюру; - курси підвищення кваліфікації для професіоналів нігтьового сервісу; - підготовка до чемпіонатів; - тренінги для адміністраторів і керівників.

  Напрями навчання: - курси для початківців фахівців (базовий курс з нуля з моделювання акрилом та гелем); - курси для досвідчених фахівців (підвищення кваліфікації в гелі і акрилі); - візаж (1, 2 рівень, підготовка до чемпіонатів); - всі види манікюру; - апаратний педикюр; - нарощування вій; - розпис хною по тілу, біотату; - виїзні майстер-класи; - курси адміністрування (для керівників салонів краси і для персоналу салонів)

  Тривалість курсу вивчення: ндивідуально для кожного курсу

  Формат освіти: курси, тренінги, виїзні майстер-класи, підготовка до чемпіонатів

  Форма навчання: денна форма навчання

  Кількість осіб в групах: заняття проводяться в міні-групах на матеріалах студії

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Заняття проводить засновник студії стилістів L. Горбенко "ArtSchool", провідний фахівець в області нігтьового сервісу, майстер-дизайнер, викладач, володар Гран-прі Європейського Чемпіонату EzFlow NS (м. Москва), срібний призер Європейського Чемпіонату EzFlow NS (м. Амстердам), автор безлічі нігтьових технологій, призер чемпіонату Світу з нігтьовому дизайну 2011 (м. Мілан) - Людмила Горбенко.


  Часто шукають

  ↑ Вгору