Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа комп'ютерного дизайну та анімації "Xvision creative studio"

  Школа комп'ютерного дизайну та анімації "Xvision creative studio"

  Поставити питання

  Телефон: (050) 910-8264, 949-4546, (0372) 515-814

  Контактна особа:Олександр

  Адреса сайту:xvision.com.ua

  Місце навчання:м. Чернівці, вул. Головна, 178

  У нашій школі комп'ютерного дизайну та анімації серйозна увага приділяється кожному студенту. Отримання теоретичних та практичних навичок в нашій школі, причому практичні роботи займають 70% від обсягу навчальної програми, і виконання грамотного складених для вас домашніх занять. Тут, у стінах нашої школи у Вас з'являється можливість вчитися на своїх і "чужих" помилках.

  Напрями навчання: - базові курси комп'ютерної грамотності; - курс "Стилістика архітектури"; - курс "3D дизайн (Дизайн інтер'єру)"; - курс "Графічний дизайн"; - курс "WEB-програмування (розробка інтернет технологія)"; - курс "Кібернетична філософія"; - курс "CMS або зроби сам собі сайт за 2 дня. WordPress, Joomla"; - курс "Дизайнера інтер'єру", що складається з 3х основних аспектів (стилістика архітектури, архітектурне проектування та моделювання, 3D Дизайн інтер'єру)

  Тривалість курсу вивчення: від 4 до 12 тижнів, гнучкий графік

  Вартість за семестр: 800-2300 гривень (web-дизайн найдорожчий і найтриваліший курс)

  Система знижок: за кожного приведеного студента, людина отримує знижку 100 грн за навчання

  Формат освіти: курси

  Форма навчання: курси можуть проводитися в будь-який час, починаючи з 9 ранку і закінчуючи 10 годинами вечора, в залежності від можливостей студентів і викладачів

  Кількість осіб в групах: від 1 до 6 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Також, студія надає повний спектр послуг щодо дизайну інтер'єру, екстер'єру, ландшафтного дизайну, створення сайтів, поліграфії, 3D анімації. Є можливість співпраці з приводу пошуку клієнтів і студентів, з оплатою в% від знайденого замовлення або студента.


  Часто шукають

  ↑ Вгору