Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Літературна Студія

  Літературна Студія

  Поставити питання

  Телефон: (097) 230-9303

  Контактна особа:Гур'єва Наталія (редактор)

  Адреса сайту:litstudio.com.ua

  "Літературна студія" - перша українська студія онлайн навчання. Такий формат користується великою популярністю - вам не потрібно чекати, поки набереться група, витрачати час на поїздки. Все, що вам потрібно - комп'ютер та інтернет. У нас ви можете почати навчання в будь-який момент і за зручним для вас графіком. Заняття ведуть практикуючі фахівці з великим досвідом викладання. Це означає, що ви отримаєте конкретні актуальні знання, а не теорію загального характеру. Тренінговий формат навчання дозволить вам за короткий термін впевнено оволодіти предметом. По закінченню курсу ви маєте право на місяць безкоштовної консультаційної підтримки за профілем навчання. Будемо раді бачити вас в числі наших слухачів!

  Напрями навчання: - курси для контент-редакторів "Основи професії"; - авторський тренінг "Основи журналістики"; - курс для початківців "Сайт своїми руками"; - курс "Розширена настройка сайту"; - інтернет-маркетинг для контент-редакторів; - курси для контент-менеджерів; - Digital PR; - уроки російської та української мов; - HTML і Photoshop для контент-редакторів

  Тривалість курсу вивчення: залежить від курсу, від 5 до 10 занять

  Вартість за семестр: 600-1800 грн

  Система знижок: - кожний наступний курс - мінус 5%; - при замовленні з parta.ua - мінус 5%

  Формат освіти: курси

  Форма навчання: онлайн навчання

  Кількість осіб в групах: від 1 до 5 чоловік

  Додаткова інформація: Онлайн навчання в "Літературній студії" - 7 причин "за": - Ви можете навчатися у кращих викладачів, навіть якщо у вашому місті немає фахівців такого профілю; - Ви економите свій час на проїзд; - Ви перебуваєте в комфортних умовах. Займатися з викладачем можна, перебуваючи вдома, на роботі, в гостях - словом, скрізь, де вам це зручно; - Живе спілкування з викладачем нічим не відрізняється від реальної зустрічі в аудиторії. Викладач буде бачити і чути вас, спостерігати за вашими діями, поправляти помилки і відстежувати виконання завдань; - Розклад занять підлаштовується під вас, а не ви під нього. Уроки можуть бути щоденними або через день, вранці, в обід або ввечері - вам потрібно тільки узгодити час з викладачем; - Ви можете приступити до навчання негайно, а не чекати, поки набереться група; - Після закінчення будь-якого курсу у вас є місяць безкоштовної консультаційної підтримки. Ви можете звернутися до викладача з будь-яким питанням за профілем курсу і отримати допомогу та консультацію професіонала.


  Часто шукають

  ↑ Вгору