Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа естетики

  Школа естетики

  Поставити питання

  Телефон: (066) 779-4101, (099) 073-9617

  Факс:(062) 207-3967

  Контактна особа:Олена Олександрівна

  Адреса сайту:www.estetic.dn.ua

  Місце навчання:м. Донецьк, вул. Артема, 43, оф. 404 (вхід з двору)

  "Школа естетики" на ринку освітніх послуг з 2010 р. До уваги студентів пропонуються: базові курси для початківців майстрів, курси підвищення кваліфікації, тематичні семінари.

  Напрями навчання: - "Нарощування нігтів"; - "Ажурні коси"; - "Манікюр, педикюр, нарощування нігтів"; - "Петриківський розпис"; - "Нарощування вій"; - "Візажист-стиліст"; - "Як відкрити салон краси"; - "Адміністратор салону краси"

  Тривалість курсу вивчення: від 1 до 8 тижнів

  Вартість за семестр: 150 - 3500 грн

  Система знижок: діє система знижок

  Формат освіти: курси, семінари

  Форма навчання: денна, вечірня, вихідного дня

  Кількість осіб в групах: від 1 до 5 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: свідоцтво

  Додаткова інформація: В нашій школі ми: - навчаємо всім необхідним практичним знанням і навичкам, які дозволять Вам стати висококваліфікованим затребуваним фахівцем; - даруємо Вам крила, які дозволять Вашому творчому потенціалу вирватися на свободу і наповнити навколишній Вас світ красою і радістю; - широко відкриває двері для вашої професійної реалізації, адже Ви зможете займатися приємною, цікавою і улюбленою справою, роблячи щасливими своїх майбутніх клієнтів; - даємо міцну опору для вашого фінансового благополуччя, адже сьогодні, як ніколи раніше, культ краси і прагнення до її ідеалів охопили все людство. Ми подаруємо Вам нове життя, повне краси, радості та щастя! Ласкаво просимо в нашу "Школу естетики"!


  Часто шукають

  ↑ Вгору