Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Харківська Фотошкола Союзу Фотохудожників України

  Харківська Фотошкола Союзу Фотохудожників України

  Телефон: (050) 517-7544

  Контактна особа:Юрій

  Адреса сайту:photo-school.kharkov.ua

  Місце навчання:м. Харків, вул. Клочківська, 111а (офісний центр "Тетріс")

  Викладач: Юрій Артюх. Вимога від 15 років. Кількість людей в групі 10-13 чол.. Наявність своєї камери бажано, але необов'язково, тому що фотошкола має в своєму розпорядженні дуже велику базу фотообладнання, що включає в себе не тільки техніку високого професійного рівня, а й спеціалізовану, рідкісну фототехніку якої в нашому місті більше немає.

  Напрями навчання: - курс "Базовий фотокурс"; - курс "Все про портрет"; - курс "Макрофотографії"; - курс "Весільна зйомка"; - курс "Пейзажне фото"; - курс "Фотошоп для фотографа"; - курс "Спортивна фотографія"

  Вартість за семестр: від 1000 грн

  Формат освіти: курси, майстер-класи

  Форма навчання: денна, вечірня форми навчання

  Кількість осіб в групах: 10-13 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Спеціально для наших учнів ми набуваємо рідкісні і дорогі фотоапарати та об'єктиви, спалахи, оптичні насадки світлофільтри, теле і ширококутні конвертори, аксесуари для макрозйомки та інших спеціальних жанрів фотографії. У Вас буде рідкісна можливість вчитися в тому числі і на устаткуванні, доступному дуже і дуже небагатьом. Ви зможете не лише почути про його існування (в кращому випадку), а й потримати техніку в руках і попрацювати нею. Ці фотокурси допоможуть вам увійти в світ аматорської фотографії, зрозуміти принципи роботи фототехніки, навчитися бачити світло і використовувати його в своїх роботах, познайомитися з законами композиції і навчитися застосовувати їх для посилення виразності своїх фотографій, а в майбутньому, при наявності таланту і працьовитості, можливо і допоможуть вам навчитися знімати на професійному рівні. Наша фотошкола навчить вас розбиратися в фототехніці, підкаже шляхи подальшого розвитку як фотографа і за допомогою своїх бізнес-партнерів допоможе знайти і придбати за мінімальною ціною необхідне вам фотообладнання. Крім цього ви отримаєте досвід роботи не тільки з сучасною професійною фототехнікою, що дуже важливо саме в період навчання, але і можливість відпрацьовувати навчальні завдання нa прекрасно обладнаній фотостудії, в якій можна вирішити будь-яку професійну задачу. Отримайте уявлення про безліч професійних прийомів і тонкощех фотографування про які також можливо дізнатися тільки лише у практикуючих майстрів. І нарешті після закінчення школи, ви отримаєте сертифікат від харківської фотошколи спілки фотохудожників України, що само по собі означає немало.


  Часто шукають

  ↑ Вгору