Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Студія краси Яни Савинкової "BEAUTY SERVICE"

  Студія краси Яни Савинкової "BEAUTY SERVICE"

  Поставити питання

  Телефон: (096) 885-8396, (093) 975-4233, (099) 012-6616, (061) 707-4604

  Контактна особа:адміністратор

  Адреса сайту:salonbeauty.com.ua

  Місце навчання:м. Запоріжжя, вул. Червоногвардійська, 17, оф. 19

  Студія "BEAUTY SERVICE" - це навчальний центр. Ми займаємося навчанням початківців майстрів в індустрії краси та підвищенням кваліфікації вже працюючих фахівців. Якщо ви хочете пристойно заробляти, якщо вам подобається створювати красу і змінювати світ на краще, якщо вам подобається робити людей щасливими, то ми із задоволенням навчимо вас як це зробити і ви отримаєте можливість придбати нову модну і добре оплачувану професію. Всі наші викладачі - практики з великим досвідом роботи у своїй сфері. Курси проходять в спеціально обладнаних кабінетах, максимально наближених до атмосфери салону краси. Все найнеобхідніше, для навчання надається навчальним центром. Ми формуємо групи до 6 чоловік, що дає можливість приділити максимальну увагу кожному учневі. Так само у Вас є можливість записатися на індивідуальне навчання, і викладач буде займатися тільки з вами, в будь-який зручний для вас час. У нашій студії існує поетапна оплата. Всі наші програми - авторські, створені нашими викладачами. У кожного учня є своє робоче місце, надаються всі необхідні витратні матеріали, ви працюєте під уважним наглядом майстра, кожен зі своєю моделлю. Це дає вам можливість отримати не тільки технічні знання та вміння, а й досвід спілкування з клієнтом. По ходу всього навчання проходить безперервна практика адаптована до роботи в салоні краси. Ми забезпечимо вас моделлю на кожне практичне заняття. Ми сприяємо працевлаштуванню своїх випускників! До нас надходять заявки на вільні вакансії від салонів. Як правило це салони різних рівнів, і кожен сам вибирає для себе, з якого рівня починати свою професійну діяльність. У таких випадках роботодавці свідомо беруть на роботу майстрів без досвіду і готові сприяти вашому професійному зростанню. Ми максимально відкриті для Вас! Ви завжди можете прийти, поспілкуватись з викладачами, розпитати учнів, чи подобається їм вчитися в нашій студіі. У нас ви можете записатися на одне безкоштовне заняття. Це найпростіший спосіб зрозуміти, наскільки відповідають обіцянки тому, що відбувається насправді. Вибираючи нашу студію, вам не доведеться йти на "курси підвищення кваліфікації" відразу після навчання. Але пам'ятайте, що робота в індустрії краси - це безперервне навчання і робота над своїм вдосконаленням, час і мода не стоять на місці, тому необхідно постійно розвиватися і відвідувати майстер-класи присвячені сучасним технологіям.

  Напрями навчання: - курси Перукар-унiверсал; - курси Перукар-модельєр; - курси зачісок (Весільний стиліст зачісок, Дизайнер зачісок, Плетіння волосся, Стильні локони і кучері); - курси нарощування волосся; - курси манікюру; - курси педикюру; - курси покриття гель лаком; - курси дизайну нігтів; - курси нарощування нігтів; - курси нарощування вій; - курси візажу; - курси моделювання брів; - курси депіляції; - курси татуажу; - курси сам собі Майстер (Макіяж для себе, зачіски для себе)

  Тривалість курсу вивчення: тривалість курсу залежить від обраного Вами напрямку, можливий підбір індивідуального курсу занять і графіка відвідування

  Вартість за семестр: вартість занять уточнюйте у адміністратора за телефоном

  Система знижок: пропонуємо гнучку систему знижок для наших теперішніх та майбутніх студентів

  Формат освіти: курсове навчання, семінари, майстер-класи

  Форма навчання: - ранкові, денні і вечірні групи; - індивідуальне навчання за гнучким графіком

  Кількість осіб в групах: навчання проходить індивідуально або в групі в залежності від обраної Вами системи і напрями навчання

  Тип документа, що видається після навчання: після закінчення курсового навчання та успішного складання іспиту, учні отримують диплом студії краси "BEAUTY SERVICE"

  Додаткова інформація: Навчання в студії краси Яни Новікової "BEAUTY SERVICE" - це Ваш перший крок назустріч цікавому і творчому світу індустрії краси!


  Часто шукають

  ↑ Вгору