Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Основа"

  Навчальний центр "Основа"

  Телефон: (044) 362-3257, (095) 726-5414, (098) 577-7536

  Адреса сайту:topschool.kiev.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Пирогова, 9, оф. 515

  На сьогоднішній день УЦ "Основа" пропонує свої послуги з навчання та підвищення рівня фахівців практично в усіх комп'ютерних дисциплінах. Ми постійно працюємо над поліпшенням якості нашої освіти і пишаємося професійним рівнем наших випускників. Наші слухачі отримують можливість пройти навчання у кращих професіоналів Києва і оволодіти сучасними комп'ютерними знаннями. Всі напрямки, що викладаються мають свій навчальний план, з якого видно які навички опанує слухач після закінчення курсу. У нас займаються клієнти з дуже різним рівнем підготовки: від людей, які не знають як включити комп'ютер до досвідчених користувачів, які бажають відкривати нові можливості комп'ютерних технологій і йти в ногу з часом. Але всіх їх об'єднує прагнення постійно розвиватися і рости професійно.

  Напрями навчання: - курс верстка та додрукарська підготовка; - курс веб-програмування; - курс Seo-оптимізація; - курс програми для офісу; - курс оператор ПК (комп'ютер початківцям); - курс офіс-менеджера; - курс інженерна графіка; - курс дизайн інтер'єру; - курси 3D Studio Max; - курс програмування; - курс основи програмування; - курси Java, SQL; - курс обробка цифрового відео; - курс програмування на C++ для початківців

  Тривалість курсу вивчення: від 5 до 30 занять

  Вартість за семестр: від 800 до 5000 грн

  Система знижок: гнучка система знижок

  Формат освіти: курси, майстер-класи

  Форма навчання: денна, вечірня, індивідуальна

  Кількість осіб в групах: від 1 до 5 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: при успішному закінченні кожного курсу учень отримує сертифікат

  Додаткова інформація: Наші переваги: - Заняття проводять тільки досвідчені викладачі з багаторічним досвідом роботи, що забезпечує доступність викладеного матеріалу. Більшість викладачів мають багатий практичний досвід роботи - це практикуючі Web-майстри, дизайнери і фотографи, програмісти. - Заняття проводяться у форматі живого спілкування викладача зі слухачами, це дозволяє висвітлювати найбільш актуальні для студентів питання. - Ви маєте можливість вибору форми проведення занять і часу, в який вони будуть проходити. Ми готові складати для Вас гнучкий графік навчання, в тому числі і у вихідні дні. - Широкий спектр програм з навчання на наших комп'ютерних курсах дозволить Вам вибрати саме той напрям, який цікавить Вас найбільше і в якому Ви хотіли б розвиватися. - Зручне розташування навчального центру (в центрі Києва).


  Часто шукають

  ↑ Вгору