Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Федерація "Нью Боді"

  Федерація "Нью Боді"

  Поставити питання

  Телефон: (057) 751-1219, (095) 881-0810

  Контактна особа:Бенедик Юлія Василівна

  Адреса сайту:www.newbody.ua

  Місце навчання:м. Харків, вул. Тобольська, 49

  Курси навчання фітнес, масаж, управління та адміністрування, семінари та майстер-класи. Ми вибираємо якість і професіоналізм у навчанні наших студентів. Ви зможете вибрати зручний для вас час. Це дозволить враховувати Ваші можливості засвоювати новий матеріал. Весь теоретичний матеріал Вам видадуть в надрукованому вигляді безкоштовно, що дозволить на заняттях не витрачати час на конспектування. Наша мета підготувати кваліфікованого і затребуваного фахівця. Якщо ваша мета після навчання працювати - ми Вас навчимо. По закінченні будь-якого обраного курсу видаються сертифікати українською та англійською мовами. По закінченні семінарів видається свідоцтво українською мовою.

  Напрями навчання: - курси інструкторів аеробіки та степ-аеробіки; - курси інструкторів тренажерного залу; - курси інструкторів калланетика і стретчинг; - курси інструкторів Pilates і фітбол; - курси інструкторів кругового функціонального тренування; - курси інструкторів фітнес методики NEWBODY; - курси професійного масажу; - курс "Управління та відкриття малого фітнес клубу з методикою NEWBODY"

  Тривалість курсу вивчення: 6 тижнів

  Вартість за семестр: 2500 грн

  Система знижок: на другий і наступні курси навчання в нашій школі знижка 10%

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: - денна форма навчання; - вечірня форма навчання; - індивідуальна форма навчання; - інтенсивна форма навчання; - Online навчання

  Кількість осіб в групах: від одного до 10

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікати на українській та англійській мовах

  Додаткова інформація: Федерація NEW BODY - це громадська організація, що об'єднує людей, що займаються вивченням і вдосконаленням фізичного тіла людини. Основоположними цілями діяльності Федерації NEWBODY є: - постійні дослідження існуючих і нових методик фітнесу; - технік масажу; - аналіз методів досліджень вимірювання параметрів структури тіла людини; - організація та проведення фундаментальних досліджень, спрямованих на одержання нових знань про закони розвитку і вдосконалення фізичного тіла людини і сприяючих пропаганді здорового способу життя суспільства. Тренуйтеся з нами, вчіться з нами - це здоровий спосіб життя, здорові тренування, здорове харчування!


  Часто шукають

  ↑ Вгору