Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Академія "Торнадо Медікал Груп"

  Академія "Торнадо Медікал Груп"

  Поставити питання

  Телефон: (050) 396-3655

  Контактна особа:Ірма Андрєєва

  Адреса сайту:tornado.in.ua

  Місце навчання:м. Херсон, вул. Жовтневої революції, 37

  Академія "Торнадо Медікал Груп" - це перша ліцензована школа в Україні, яка має всі умови для успішного навчання найсучаснішим напрямками в області краси та здоров'я. Професійне навчання проводиться відповідно до найвищих європейських стандартів. Лекційний курс поєднується з практичними заняттями та самостійною роботою, що дозволяє якісно оволодіти широким комплексом методик і процедур. Співпраця з кращими клініками та високий рейтинг академії, дозволяє успішно вирішувати питання працевлаштування. Постійний обмін досвідом з провідними навчальними центрами світу, а також компаніями-виробниками. База навчання оснащена всією необхідною і сучасною технікою, самим широким спектром методик, включаючи найбільш складні, передові і дорогі.

  Напрями навчання: - курси косметологів; - курси контурної пластики; - курси ін'єкцій ботулотоксину; - курси масажу; - курси татуажу; - курси візажу; - курси епіляції; - курси перукарів; - курси манікюру та педикюру

  Тривалість курсу вивчення: 1-5 місяців

  Система знижок: існує гнучка система знижок

  Формат освіти: курси

  Кількість осіб в групах: від 1 до 10 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Дорогі, Абітурієнти! Сьогодні ви маєте чудову можливість отримати сучасну і дуже затребувану, а також високооплачувану професію. Ваші клієнти завжди віддадуть перевагу професіоналізму та високим технологіям. Більше 15 років ми навчаємо студентів з різними рівнями підготовки, а також сприяємо у працевлаштуванні. Приєднуйтесь до команди естетів - професіоналів! Ірма Андрєєва, засновниця і ведучий спеціаліст Академії Естетичної Медицини, лікар-дерматолог з досвідом роботи більше 17 років, розробник численних авторських методик, активний член найбільших європейських і американських асоціацій і організацій у галузі естетичної медицини, opinion-лідер і консультант провідних професійних косметологічних брендів, керівник Tornado medical SPA.


  Часто шукають

  ↑ Вгору