Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Територія знань"

  Навчальний центр "Територія знань"

  Поставити питання

  Телефон: (095) 652-0099, (063) 725-0817, (0512) 719-507

  Контактна особа:адміністратор

  Адреса сайту:www.znaniya.in.ua

  Місце навчання:м. Миколаїв, вул. Чкалова, 240, весь 4-й поверх, ТОЦ "Сімба" (навпроти зоопарку)

  Ми надаємо якісне навчання у сфері освіти. Понад 50 освітніх курсів пропонує Вашій увазі наш центр. Основною спеціалізацією центру є навчання за різними напрямками, а також пошук персоналу для роботодавців і працевлаштування для шукачів. Найважливішою відмінною рисою Навчального центру є серйозна опора на фундаментальну підготовку слухачів і розвиток їхнього творчого потенціалу, яких наш колектив неухильно дотримується з дня заснування. Здійсненню цієї мети сприяє, з одного боку, робота висококваліфікованих викладачів, а з іншого боку, допомагає те, що навчання проводиться в малих групах в відповідності з навчальними планами та інтенсивними програмами, розробленими за безпосередньої участі провідних фахівців миколаївських ВУЗів, а також за допомогою розроблених авторських методик і програм, що відповідають сучасним вимогам. Ми зацікавлені в тому, щоб кожен слухач зміг використовувати отримані знання у своїй роботі і в разі, якщо на момент навчання слухач не працює за фахом, ми гарантуємо допомогу в питаннях працевлаштування.

  Напрями навчання: - курси бухгалтерів. Практика!; - курси бухгалтерського обліку - оподаткування - 1С.8 (ліцензія); - бухгалтерські курси для практикуючих бухгалтерів; - курси 1С.8 (бухгалтерія); - курси офіс менеджера. Діловодство.; - курси менеджер з персоналу - інспектор ОК - 1С (кадри); - курси адміністратора готелю та ресторану; - курси адміністратора готелю; - курси адміністратора ресторану; - курси екскурсовода; - курси менеджера з туризму; - курси дизайну інтер'єру; - курси ландшафтного дизайну; - курси дизайну поліграфії; - курси барменів та офіціантів; - курси флейринга; - курси сомельє; - курси бар-менеджерів; - курси рестораторів; - курси готельєрів; - курси професійного масажу. Практика в масажному - салоні; - курси класичного та лікувального масажу; - курси антицелюлітного масажу; - курси дитячого масажу; - комп'ютерні курси для початківців Користувач ПК + Інтернет; - курси AutoCad; - курси ArchiCAD; - курси PhotoShop; - курси Створення та просування WEB-сайтів; - курси Word, Exсel; - курси 1С Бухгалтерія (8.2); - курси живопису і малюнка; - курси фотографії; - курси акторської майстерності; - курси в'язання гачком; - курси крою та шиття; - курси в'язання спицями а також тренінги з різних напрямків

  Тривалість курсу вивчення: від 2 до 5 місяців

  Вартість за семестр: від 430 до 590 грн

  Система знижок: 10 %

  Формат освіти: курси, тренінги, лекції, семінари

  Форма навчання: - ранкові, денні, вечірні групи; - групи вихідного дня

  Кількість осіб в групах: від 3 до 6 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: диплом, сертифікат

  Додаткова інформація: Нашим Центром накопичений значний досвід з підготовки висококласних фахівців у різних областях управлінської, організаційної, комерційної та інших видів діяльності. Звичайно, курси вже відпрацьовані і адаптовані, але ми не стоїмо на місці, постійно вдосконалюємо наші навчальні програми. При цьому намагаємося слідувати тенденціям розвитку освіти та ринку праці, а також побажанням наших уже працюючих випускників. Ми пропонуємо Вам розділити з нами нашу Територію Знань!


  Часто шукають

  ↑ Вгору