Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа бізнесу та особистісного зростання для підлітків "Start Now"

  Школа бізнесу та особистісного зростання для підлітків "Start Now"

  Поставити питання

  Телефон: (067) 466-4024

  Контактна особа:Тетяна Патокова

  Адреса сайту:www.startnow.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Басейна, 12

  Наша школа для підлітків 13-16-ти років. Наше завдання - допомогти дітям підготуватися до дорослого життя, дати можливість відчути свої бажання, свій творчий потенціал. Ми знайомимо підлітків з цікавими професіями, допомагаємо розширити знання дітей про сучасний світ, даємо можливість придбати важливі навички: активного слухання, публічних виступів, ведення переговорів, управління часом, побудови ефективних відносин з оточуючими, творчого мислення, лідерства і т.д. Заняття в школі ведуть професіонали, які знайомлять дітей не з сухою теорією, а з конкретними прикладами з практики. Ми даємо підліткам можливість пограти в доросле життя, приміряти на себе різні ролі, різні професії. Хлопці вчаться мислити творчо, не боятися приймати самостійні рішення, працювати в команді, брати на себе відповідальність, ставати менеджерами. Учні школи набувають навички проведення публічних виступів, активного слухання, вчаться презентувати себе і просувати свої ідеї, вести переговори, дискутувати і т.д. Ще один напрямок нашої школи - квести і екскурсії по місту, які ми організовуємо для груп (класів). Ми пропонуємо теми, які продовжують матеріал, що вивчається в школі з історії, української та світової літератури, художньої культури, а також теми, які цікаві і корисні школярам. Початок занять нового циклу 31 січня - 1 лютого.

  Напрями навчання: - курси маркетингу, реклами, PR; - курси психології; - курси ораторського мистецтва; - курси журналістики, копірайтингу; - курси дизайну, фотомистецтва; - курси юриспруденції; - Communication Lab (клуб розмовної англійської)

  Тривалість курсу вивчення: 3 місяці в суботу або неділю, тривалість 3 години (з перервою), на заняттях ми використовуємо різноманітні і захоплюючі форми роботи, тому хлопці не стомлюються

  Вартість за семестр: вартість одного місяця занять 650 грн

  Система знижок: спеціальні знижки для тих, хто у нас вже навчався або проходить більше одного курсу, а також для тих, хто приводить друзів

  Формат освіти: профорієнтаційні курси

  Форма навчання: - денна форма навчання (у вихідні); - вечірня форма навчання (в будні дні)

  Кількість осіб в групах: 6-15 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Ваша дитина - найчудовіша і талановита! Ми абсолютно в цьому впевнені. Вона багато доб'ється в житті, тому що у неї величезний творчий потенціал. Головне - вчасно виявити цей потенціал і допомогти розкрити на повну. Сучасний світ змінюється так стрімко, що не дає можливості точно передбачити, яким буде наше завтра, які професії будуть затребувані. Щоб знайти те, чим ваша дитина захоче і зможе займатися в майбутньому, треба пробувати себе в різних напрямках, накопичувати різні навички та вміння, шукати те, що буде затребуване людьми і зробить його життя щасливим. У нашій школі ваша дитина опиниться в середовищі таких же, що шукають себе, небайдужих підлітків, в атмосфері взаємної поваги, відкритості, творчого пошуку. Ми пропонуємо подивитися на звичне під іншим кутом, відчути свою креативність, знайти ключ до розуміння себе і усвідомлення своїх цілей в житті. Ми показуємо дітям, що їм багато чого під силу, що величезний і різноманітний світ відкритий і чекає їхніх нових ідей.


  Часто шукають

  ↑ Вгору