Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Компанія "АРТГЕО"

  Компанія "АРТГЕО"

  Поставити питання

  Телефон: (067) 256-5283, (057) 732-6829

  Контактна особа:Крячко Марина Володимирівна

  Адреса сайту:artgeo.com.ua

  Місце навчання:м. Харків, пров. Іскринський, 10; курси проходять за адресою: м. Харків, вул. Гаршина, 9, 4-й поверх (м. Пушкінська)

  ArtGeo landscape design group - фірма, що працює більше 15 років на ринку України в сфері ландшафтного дизайну та робіт, пов'язаних з озелененням і облаштуванням земельних ділянок різного роду. C 2005 року фірмою проводяться спеціалізовані курси ландшафтного дизайну, повний курс яких складається з різних дисциплін і читається фахівцями в галузі дизайну, дендрології, агротехніки і комп'ютерного дизайну.

  Напрями навчання: - курс ландшафтний дизайн, проектування, візуалізація проектів

  Тривалість курсу вивчення: 6,5 міс. + практика в розпліднику

  Формат освіти: курси

  Кількість осіб в групах: максимально 10 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: диплом

  Додаткова інформація: На наших курсах Ви: - дізнаєтеся про сучасні інтерпретації історичних стилів ландшафтної архітектури та актуальних напрямках ландшафтного дизайну; - опануєте основи планування садів; - познайомитеся з видовою різноманітністю декоративних рослин і основами їх агротехніки; - отримаєте знання про пристрій міксбордерів, водойм, садового мощення та садових витівок; - навчитеся креслити і робити 3Д-візуалізацію ваших проектів. Ми гарантуємо: - сучасні підходи до процесу навчання; - діяльну участь курсистів в оволодінні знаннями і навичками; - дві курсові роботи; - головне - практика в розпліднику декоративних рослин з реалізацією власного проекту.


  Часто шукають

  ↑ Вгору