Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Академія Мистецтв Сходу

  Академія Мистецтв Сходу

  Поставити питання

  Телефон: (063) 166-9935, (098) 093-2320, (093) 381-7784, (095) 762-4046

  Контактна особа:Олексій

  Адреса сайту:www.vostokmassage.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Ф. Ернста, 4

  Східний масаж - традиційний тайський, шиатсу, твіну, східні бойові мистецтва, йога, у-шу, цигун, джі-конг і ще величезна кількість східних оздоровчих систем ... Словом, яка потреба доводити унікальність і неймовірну ефективність найдавніших технік, які схід зумів крізь тисячоліття не тільки донести до наших днів, але й удосконалити? Залишається лише дивуватися і захоплюватися! Проникнення східної культури в західну культуру, що почалася приблизно півстоліття тому, за останні два десятиліття перетворилося в лавину. Схід міцно увійшов у життя європейців та американців, істотно змінивши їх світогляд. Університети китайської медицини, оскаржують популярність у найпрестижніших медичних коледжів, в будь-який, навіть в провінційній клініці, працюють фахівці з голкорефлексотерапії та майстри шиацу, не варто навіть говорити о йоге, тай-цзи, бойових мистецтвах. У силу різного роду причин, в тому числі економічних, в Україні цей процес просувається повільно.

  Напрями навчання: - навчання традиційного тайського масажу; - навчання адаптованому східному SPA-масажу

  Тривалість курсу вивчення: - традиційний тайський масаж - 7 днів по 6 годин; - адаптований східний SPA-масаж - 12 занять по 3 години

  Вартість за семестр: 3500 грн

  Формат освіти: курси, майстер-класи, презентації

  Форма навчання: денна та вечірня форми навчання

  Кількість осіб в групах: 6 - 20 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат міжнародного зразка на англійській та українській мовах

  Додаткова інформація: Наша мета - об'єднати зусилля людей, що володіють східними техніками, здатних викладати. Дати можливість людям, незнайомим з цими техніками, вивчати їх і використовувати. Нехай, для початку, у вас будуть дві причини: - привести в порядок власний душевний і фізичний стан; - отримати можливість добре заробляти, допомагаючи собі та людям. У всіх, хто починає вчитися, з часом можуть з'явитися і більш глибокі мотиви. Від усієї душі бажаємо вам того, що сталося з нами: - виберіть собі відповідну дисципліну і "захворійте" Сходом ...!


  Часто шукають

  ↑ Вгору