Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Центр сертифікованого навчання "АудітСофт"

  Центр сертифікованого навчання "АудітСофт"

  Поставити питання

  Телефон: (0382) 611-356, (067) 277-5885

  Контактна особа:Інна Стельмах

  Адреса сайту:auditsoft.com.ua

  Місце навчання:м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 3/2, офіс 304 (в приміщенні ресторану Лакоста)

  Компанія "АудитСофт" є єдиним в Хмельницькій області Центром сертифікованого навчання фірми 1С. Ми пропонуємо Вам навчання специфіки та особливостей ведення бухгалтерського та податкового обліку за методологією фірми 1С в програмних продуктах "1С: Бухгалтерія 8 для України" і "1С: Управління торговим підприємством". За невеликий час і доступну ціну Ви отримаєте якісні знання та методичний матеріал - як конспект лекцій та практичних завдань.

  Напрями навчання: - курси бухгалтерів; - бухгалтерські курси 1С; - курс "Ведення бухгалтерського та податкового обліку в програмах 1С 8"; - курс "Автоматизація обліку в конфігураціях 8 версії"

  Тривалість курсу вивчення: - тривалість курсу - приблизно місяць: 10 уроків - 40 академічних годин

  Вартість за семестр: 700 грн

  Система знижок: кожен слухач після проходження курсу має можливість безкоштовно скласти іспит 1С:Професіонал

  Формат освіти: професійні курси

  Форма навчання: денна та вечірня форми навчання (залежно від побажання слухача)

  Кількість осіб в групах: групи невеликі - до 9ти чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: свідоцтво фірми 1С

  Додаткова інформація: У процесі курсу буде виконуватися повний цикл обліку в інформаційній базі "1С:Бухгалтерія 8 для України" або "1С:Управління торговим підприємством 8 для України" - від стартових налаштувань системи і введення залишків, з відображенням більшості типових операцій і до формування регламентованої звітності по закритому періоду. Це дасть Вам можливість закріпити свої навички і розібрати питання, що виникли по ходу з викладачем. На заняттях курсу Ви навчитеся виконувати такі завдання у програмі: - готувати програму до експлуатації; - вводити початкові залишки; - додавати первинну інформацію (платіжки, ордера, контрагентів, накладні і т.д.); - вести документообіг на кожній ділянці обліку; - вести облік розрахунків з ПДВ; - вести облік розрахунків з податку на прибуток; - вести облік доходів і витрат для цілей оподаткування податком на прибуток організацій; - формувати регламентовану звітність. Викладачі пройшли підготовку в фірмі 1С та мають сертифікати, що підтверджують їх кваліфікацію.


  Часто шукають

  ↑ Вгору