Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Компанія "Логос і Ергос"

  Компанія "Логос і Ергос"

  Поставити питання

  Телефон: (099) 401-4670, (097) 298-7723

  Адреса сайту:www.logos-ergos.com

  Місце навчання:м. Київ, вул. Ванди Василевської, 7, оф. 502 м. Дніпропетровськ, просп. Яворницького (Карла Маркса) 57, оф. 404

  ТОВ «Логос і Ергос» пропонує комплексні послуги з професійного підбору і оцінки персоналу, рекрутингу, тренінгам і курсам. Знання і досвід, якими володіють наші консультанти, дозволяють виконувати найскладніші і специфічні замовлення. Наші випускники працюють в найбільших організаціях міста Дніпропетровська, Дніпропетровської області і інших регіонів. З нами Ви зможете придбати не тільки знання по вибраній професії, але і улюблену роботу.

  Напрями навчання: - Курси флористики та фітодизайну; - Курси з фітнес-аеробіці, інструктор тренажерного залу, персональний тренер; - Комп'ютерні курси; - Курси офісного персоналу; - Курси готельно - туристичного господарства; - Бухгалтерські курси; - Кошторисний напрям; - Курси помічника юриста; - Курси помічника нотаріуса; - Курси адміністратора ресторану; - Організація ресторанного бізнесу; - Курси адміністратора готелю; - Організація готельного бізнесу; - Менеджер з туризму; - Менеджер з туризму для туроператора; - Організація туристичного бізнесу.

  Формат освіти: - теоретичні заняття; - практика; - уроки у формі тренінгу.

  Форма навчання: - індивідуально; - міні-групи; - корпоративне навчання.

  Тип документа, що видається після навчання: Після закінчення навчання випускники Учбового центру отримують свідоцтво.

  Додаткова інформація: Навчання проводять висококваліфіковані викладачі і фахівці, що мають великий досвід практичної роботи. Наші фахівці уважно, кваліфіковано і грамотно відповідять на всі питання, що цікавлять Вас.


  Часто шукають

  ↑ Вгору