Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр компанії "Вікторія"

  Навчальний центр компанії "Вікторія"

  Поставити питання

  Телефон: (056) 724-1081

  Факс:(056) 724-1090

  Адреса сайту:www.victoria-company.com.ua

  Місце навчання:м. Дніпропетровськ, вул. Араратська, 11

  Навчальний центр компанії "Вікторія" проводить навчальні семінари, майстер-класи та шоу-програми для перукарів. Ми надаємо можливість за короткий час освоїти найбільш затребувані техніки і технології роботи. У Нас працює висококваліфікована команда викладачів, яка із задоволенням ділитися своїми знаннями, досвідом і секретами з учнями. Наші програми грунтуються на досвіді кращих перукарень та колористичних шкіл міжнародного рівня. Вони включають всю необхідну для роботи майстрів теорію і практичне відпрацювання. Ми пропонуємо практичні знання, високу якість викладання і доступність навчання.

  Напрями навчання: - основи колористики для перукарів; - семінари підвищення кваліфікації по фарбуванню сивого волосся; - семінари підвищення кваліфікації по фарбуванню в блонд; - майстер-класи по стрижкам машинкою; - семінари підвищення кваліфікації на косметиці Tico Professional з відпрацюванням; - шоу-програми міжнародних стилістів

  Тривалість курсу вивчення: залежить від обраної програми навчання

  Формат освіти: курси, семінари, майстер-класи

  Форма навчання: денна форма навчання

  Кількість осіб в групах: 12-15 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Основи колористики для перукарів: - тривалість курсу - 7 дводенних семінарів, 2 рази на місяць; - в рамках курсу вивчається створення і корекція кольору на волоссі, робота з сивиною, спеціальні техніки фарбування волосся, основні принципи роботи косметики для фарбування волосся, комбінування кольорів, колірний дизайн на волоссі і багато іншого; - курс містить теоретичні та практичні заняття, тісно пов'язані між собою; - навчання проводиться за основними закономірностями, властивим всім косметичним брендам; - при навчанні працює команда викладачів - професіоналів у своїх областях. Навчальний семінар підвищення кваліфікації з фарбування сивого волосся: - тривалість семінару - 1 день; - в рамках семінару вивчаються особливості сивого волосся і різновиди сивини; - техніки застосовуються для фарбування сивого волосся; - особливості фарбування сивого волосся різними типами барвників; - практична частина семінару включає демонстрацію фарбування і при бажанні фарбування моделей учнями; - навчання проводить команда викладачів колористики. Навчальний семінар підвищення кваліфікації з фарбування в блонд: - тривалість семінару - 1 день; - в рамках семінару вивчаються основи колористики в застосуванні до блонд; - особливості роботи різними препаратами при отриманні світлих відтінків; - різновиди "блонді"; - практична частина семінару включає демонстрацію фарбування і при бажанні фарбування моделей учнями; - навчання проводять команда викладачів колористики. Навчальний семінар підвищення кваліфікації на косметиці Tico Professional: - тривалість семінару - 1 день; - в рамках семінару вивчаються основи змішання і створення квітів, фарбування сивини і тонкощів роботи на базі косметики Tico Professional; - практична частина семінару включає підбір кольору і фарбування моделей учнями; - навчання проводять технологи ТМ Tico Professional.


  Часто шукають

  ↑ Вгору