Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Стимул"

  Навчальний центр "Стимул"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 209-1683, (096) 314-2206

  Контактна особа:Надія Василівна

  Адреса сайту:training1c.org.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Марини Раскової, 19, оф. 1212 (ст. м. Лівобережна)

  Навчальний центр "Стимул" - спеціалізовані практичні курси з навчання фахівців з метою їх подальшого успішного працевлаштування. Наша місія - в стислі терміни дати професійні знання, які відразу ж після закінчення курсів можна з успіхом використовувати в своїй кар'єрі. Наші викладачі - досвідчені педагоги, обов'язково мають спеціальну освіту та вагомий досвід практичної роботи.

  Напрями навчання: - бухгалтерські курси; - курси 1С: Підприємство 7.7, 1С:Бухгалтерія 8.2; - комп'ютерні курси Excel, PowerPoint; - курси комп'ютерної графіки Photoshop, CorelDRAW; - курси програмування 1С

  Тривалість курсу вивчення: від 1 місяця до 3 місяців

  Вартість за семестр: від 650 грн до 1800 грн за весь курс

  Система знижок: - 10% студентам і нашим випускникам; - групові та парні знижки від 10% до 30%; - акції для власників купона/талона (від 50%)

  Формат освіти: - курси; - індивідуальні заняття

  Форма навчання: - в групах в ранковий, денний і вечірній час; - групи вихідного дня; - при індивідуальних заняттях клієнт сам вибирає графік

  Кількість осіб в групах: - від 4 до 10 осіб; - індивідуально

  Тип документа, що видається після навчання: свідоцтво

  Додаткова інформація: На наших бухгалтерських курсах Ви отримуєте можливість працювати з навчальною версією програми 1С будинку. На початку навчання всім слухачам видаються методичні посібники по роботі в програмі 1С, а також рекомендації по роботі з базою даних вдома. Це дозволяє не тільки починаючим бухгалтерам, але бухгалтерам зі стажем роботи, закріпити отримані на заняттях знання з ведення обліку та складання звітності в різних версіях програми 1С. Тільки на наших курсах додатково до основної програми курсу детально вивчаються наступні програми: - АРМ-звіт - програма для створення і здачі звітності до Пенсійного фонду; - OPZ-звіт - програма для формування та здачі звітів до податкової інспекції; - М.Е.Doc - система електронного документообігу для роботи з рахунками, актами, податковими накладними, звітами, що дозволяє підписати документи електронним цифровим підписом і відправити їх в контролюючі органи. Тільки на наших курсах імітується робота бухгалтерії підприємства в режимі реального часу, що дозволяє слухачам ретельно підготуватися до прийняття рішень в різних ситуаціях, що виникають в роботі бухгалтера. Наші заняття по 1С проводять практикуючі головні бухгалтери підприємств зі стажем роботи понад 10 років. Для більш детальної інформації про діяльність навчального центру, термінах і умовах набору нових груп, звертайтесь до адміністрації курсів. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації учбового центру.


  Часто шукають

  ↑ Вгору