Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Учбовий центр "ДАНКО"

  Учбовий центр "ДАНКО"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 587-5135, 221-3852

  Контактна особа:Геннадій

  Адреса сайту:www.danco.com.ua

  Місце навчання:м. Київ: вул. М. Раскової, 19, 10 поверх, офіс 32 (м. Лівобережна); вул. Братська, 6 (м. Поштова площа); вул. Л. Руденко, 6а (Бізнес-центр "Колізей", м. Позняки); вул. Чистяківська, 2а (м. Святошин) вул. Шота Руставелі, 39/41 (м. Палац Спорту / м. Площа Льва Толстого)

  Навчальний центр "ДАНКО" є одним з лідерів на ринку бізнес-освіти в м. Київ. Основною спеціалізацією центру є проведення практичних курсів та тренінгів за основними бізнес-напрямками. Навчальний центр "ДАНКО" був заснований в 1996 році і за цей період випускниками нашого центру стали більше 10 000 слухачів. У Дарницькій і Святошинській філії знаходяться тільки навчальні аудиторії. Запис і оформлення слухачів проходить в Лівобережній або Подільській філії.

  Напрями навчання: - курс бухгалтерський облік + 1С 8.2; - курс бухгалтерський облік + 1С 8.2 + Податковий облік; - курс 1С Бухгалтерія 8.2 (базовий та професійний курс); - курси головних бухгалтерів 1С Бухгалтерія 8.2; - курс 1С 8.2 для менеджерів (Первинна документація + 1С 8.2); - курси приватних підприємців; - курс фінансовий аналіз; - курс фінансовий менеджмент; - курс управлінський облік; - курс практичний аудит; - курс менеджмент ЗЕД; - курс міжнародні стандарти фінансової звітності; - курс кошторисна справа та АВК (Експерт-кошторис); - курси виконроба; - курси складської і транспортної логістики; - курс користувач ПК (з "нуля" і до професіонала); - курс інтернет для початківців; - курс Microsoft Excel і Microsoft Access (професійний курс); - курс Visual Basic - курс розкрутка сайту (SEO); - курс CSS верстка; - курс програмування 1С; - курс офіс-менеджмент; - курси секретарів; - курс менеджмент з персоналу (hr менеджмент); - курс кадрова справа; - курс маркетинг; - курс менеджмент з реклами та PR; - курс архівна справа; - курс товарознавство; - курс менеджмент з продажу; - курс адміністратор ресторану; - курс управління виробництвом ресторану; - курс збірник рецептур страв і кулінарних виробів, складання калькуляцій; - курс маркетинг ресторанної справи

  Тривалість курсу вивчення: Від 1 до 3 місяців один рівень.

  Вартість за семестр: 300-1500 грн за місяць.

  Система знижок: Діє гнучка система знижок - 5-25%

  Формат освіти: курси

  Форма навчання: - у групі - індивідуально - корпоративне навчання.

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат центру

  Додаткова інформація: Переваги Учбового центру "ДАНКО": - величезний досвід на ринку бізнес-освіти з 1996 року; - висока якість освіти за низькими цінами; - зручний графік навчання як для працюючих людей, так і для тих, хто тільки шукає роботу; - зручне територіальне розміщення: кілька філій на Лівому і Правому березі м. Київ (м. Лівобережна, м. Контрактова площа, м. Святошин, м. Позняки, м. Палац Спорту / м. Площа Льва Толстого), кожна філія знаходиться не довше ніж 5-7 хв. пішки від найближчої станції метро; - високий професіоналізм викладачів: всі викладачі навчального центру "ДАНКО" є практикуючими фахівцями в своїй галузі і вміють доступно на практичних реальних прикладах викласти матеріал; тут Ви не знайдете зайвої теорії і "води", яку нам дають в університетах; - наявність сучасної технічної та методичної бази: викладачі навчального центру "ДАНКО" розробили авторські методичні матеріали, які Ви ніде не знайдете і які будуть відмінною підмогою як в період навчання, так і після нього; всі слухачі навчального центру "ДАНКО" навчаються на сучасному комп'ютерному обладнанні з ліцензійним програмним забезпеченням, що дає можливість працювати з останніми оновленнями популярних комп'ютерних програм; - навчальний центр "ДАНКО" є юридичною особою і документально гарантує надання якісних освітніх послуг; - перше пробне безкоштовне заняття: кожен слухач, який не може визначитися, може абсолютно безкоштовно відвідати перше безкоштовне заняття і переконатися в тому, що в навчальному центрі "ДАНКО" він знайде саме те, що йому потрібно; - навчання проходить в комфортабельних умовах: всі аудиторії навчального цента "ДАНКО" знаходяться в сучасних бізнес-центрах, де кожен слухач, навчаючись на курсах, відчуває себе затишно і безпечно; ми не проводимо навчання в житлових будинках, цокольних приміщеннях, готелях і т. д.; - гнучка система знижок: в навчальному центрі "ДАНКО" постійно діють акції та гнучка система знижок для постійних клієнтів; - різні форми навчання: навчальний центр "ДАНКО" проводить навчання як у групах (від 3 до 10 чол.), так і індивідуально або дистанційно; навчальний центр "ДАНКО" проводить навчання не тільки для фізичних осіб - достатньо часто клієнтами центру стають відомі фірми України та зарубіжжя (список основних клієнтів Ви можете знайти на сайті навчального центру); крім курсів, навчальний центр "ДАНКО" організовує практичні тренінги, де слухачі на практичних прикладах і при різних ситуаціях виробляють навички та вміння, які обов'язково допоможуть їм у практичній роботі.


  Часто шукають

  ↑ Вгору