Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. ІТ-Академія "LOGOS"

ІТ-Академія "LOGOS"

Телефон: (067) 990-3793, (032) 225-7406

Контактна особа: Мар’яна

Адреса сайту: www.lgs.lviv.ua

Місце навчання: м. Львів, вул. І. Франка, 61

Написати листа учбовому закладу

LOGOS IT-Academy це новітній навчальний центр, мета якого полягає у розвитку ІТ-освіти в Україні. Навчання проводиться з максимальним наголосом на практику, а навчальні програми розроблені відповідно до сучасних потреб провідних ІТ-компаній України. Ми впевнені у якості нашого навчання – тому кожен бажаючий може безкоштовно відвідати пробне заняття будь-якого курсу та пересвідчитись на власному досвіді у кваліфікації викладачів, підході до студентів та актуальності навчальних програм. Також спеціально для тих, хто лише робить перші кроки в світ ІТ, ми розробили безкоштовний курс «Основи програмування». Навчаючи студентів уже близько 5 років, ми здобули безцінний досвід організації максимально зручного та ефективного навчального процесу.

Напрями навчання:

Комплексні курси: - Junior Java Developer (5 місяців навчання) - Web Developer (9-10 місяців навчання) - Junior QC/QA (від 1 до 5 місяців) Курси програмування: - Java - JavaScript - Python - C++ - C# - PHP Технології: - MySQl - MS SQL - SEO & internet marketing Курс IT-English Курси веб-дизайту та графіки Курси системного адміністрування Офісні курси Бухгалтерські курси Інші комп’ютерні курси

Тривалість курсу вивчення:

Залежить від обраного курсу та графіку. Можливе навчання за індивідуальним графіком.

Вартість за семестр:

Від 1 200 грн до 15 000 грн

Система знижок:

Дисконтні карти SoftServe, Eleks, Lohika – знижка 20%. Акція «Приведи друга» - знижка для кожного 10%. Знижка для випускників на наступні курси – 10%. (знижки не застосовуються до курсів, які є акційними чи комплексними)

Формат освіти:

індивідуальні курси, групове навчання, корпоративне навчання

Форма навчання:

денна, вечірня, дистанційна форми навчання

Кількість осіб в групах:

від 4 до 10 чоловік

Тип документа, що видається після навчання:

Сертифікат (свідоцтво)

Додаткова інформація:

Окрім навчання компанія проводить багато цікавих тренінгів, конференцій та майстер-класів для своїх студентів. Також можливим є отримання стипендії на навчання за результатами конкурсного відбору.

↑ Вгору