Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа програмування "Нi5 school"

  Школа програмування "Нi5 school"

  Поставити питання

  Телефон: (099) 525-4918, (096) 191-6173

  Адреса сайту:hi5.in.ua

  Місце навчання:м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 11, 1-й поверх

  "Нi5 school" - навчальний підрозділ пре і пост продакшн-студії "Нi5". Наші курси - Ваша можливість отримати нову спеціальність або підвищити професійний рівень у сфері інформаційних технологій. Знання дають розробники реалізованих проектів, що працюють в IT-компаніях, в які Ви будете прагнути працевлаштуватися.

  Напрями навчання: - курс "Програмування для iPhone і iPad"; - курс "Програмування для Android"; - курс "Програмування для Windows Store на HTML5 і JavaScript"; - курс "Програмування для Windows Store на C #"; - курс "Програмування мобільних додатків на Xamarin"; - курс "Програмування на Swift"; - курс "Програмування на PHP з JavaScript і MySQL"; - курс "Програмування на HTML5 з JavaScript і CSS3"; - курс "Бази даних SQL"; - курс "Програмування на JavaScript"; - курс "Тестування ПЗ"; - курс "Adobe Flash CS6"; - курс "3ds Max"

  Тривалість курсу вивчення: від 5 тижнів

  Вартість за семестр: від 1500 грн в місяць

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: - денна форма навчання; - ранкова форма навчання; - вечірня форма навчання

  Додаткова інформація: Навчання на курсах побудовано на практиці. Ви почнете писати і аналізувати код з другого заняття. Збирати і конструювати об'єкти і продукти на фінальних тестах. По закінченню навчання - створюємо портфоліо для подання роботодавцю. Моделюємо і проходимо співбесіду. Консультуємо на випробувальному терміні. Комп'ютерні курси "Нi5 school" - навчання + практика = працевлаштування!


  ↑ Вгору