Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Студія творчості та кулінарії "Фартух"

  Студія творчості та кулінарії "Фартух"

  Поставити питання

  Телефон: (067) 770-4863

  Контактна особа:Ірина (менеджер)

  Адреса сайту:fartuk.in.ua

  Місце навчання:м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 8 (вхід з вул. Артема)

  Кулінарна студія надає послуги з навчання кулінарної майстерності всіх бажаючих людей, які тільки починають освоювати кулінарію або вже вміють готувати, але хочуть розширити свої навички. У процесі навчання всі учні беруть участь у всіх процесах приготування страв, отримують практичний навик, плюс докладні рецепти з технологією приготування страв. Також надаються послуги з проведення днів народження та корпоративів у форматі кулінарного майстер-класу з метою спільного дозвілля, командоутворення, тренінгів, підвищення лояльності партнерів і клієнтів до фірми/товару. Курси кухарів - http://kursy-povarov.dp.ua/ Курси кондитерів - http://kursy-konditerov.dp.ua/ Курс "Юний кулінар" - http://povarenok.dp.ua/

  Напрями навчання: - кулінарні курси

  Тривалість курсу вивчення: 2 місяці (16 майстер-класів)

  Вартість за семестр: 4000 - 4500 грн/курс

  Формат освіти: - формат навчання індивідуальний і груповий; - майстер-клас і курси (цикл майстер-класів): "Кухар-кулінар", "Кондитер", "Юний кулінар" - дитячий курс (вік - 9-15 років)

  Форма навчання: - денна та вечірня форми навчання; - заняття по буднях і вихідним

  Кількість осіб в групах: від 8 до 12 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: свідоцтво фірмового зразка

  Додаткова інформація: Всі продукти та інвентар включені у вартість навчання. Майстер-класи ведуть професійні кухарі і шеф-кухарі. Щоб записатися на курс і з інших питань телефонуйте за номером (067) 770-4863. Можна відвідувати майстер-класи, що входять в курси окремо, по конкретній темі, попередньо записавшись. Набір в групи на курси ведеться постійно. Для бронювання місця в групі передоплата 50% від вартості курсу, інша частина в перебігу курсу. Наповнення групи ведеться на протязі 2-3 тижнів. Кожен з учасників отримає більше, ніж очікує!


  ↑ Вгору