Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Дизайн-центр "Атріум"

  Дизайн-центр "Атріум"

  Поставити питання

  Телефон: (048) 705-7222, (093) 411-0227

  Контактна особа:Колесніков Дмитро Миколайович

  Адреса сайту:atrium.od.ua

  Місце навчання:м. Одеса, пр-т М. Жукова, 4д (оф. 207)

  Дизайн-центр "Атріум" проводить набір на курси дизайну інтер'єру та комп'ютерної графіки. Курс навчання за програмою "Дизайн інтер'єру" включає вивчення стилів, матеріалознавства, ескізування та проектування, психології та фен-шую. Курс комп'ютерної графіки включає поглиблене вивчення програм 3D MAX, AutoCad, Photoshop, Corel Draw. Також ми навчаємо ландшафтному дизайну.

  Напрями навчання: - курси дизайну інтер'єру; - курси ландшафтного дизайну; - курси комп'ютерної графіки

  Тривалість курсу вивчення: - загальний курс розрахований на 10 місяців навчання (5 міс. - теорії дизайну і 5 міс. - комп'ютерні програми); - є можливість вивчення програм вибірково

  Вартість за семестр: 600 грн/міс.

  Формат освіти: курси

  Форма навчання: денна та вечірня форми навчання

  Кількість осіб в групах: 4-5 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: свідоцтво

  Додаткова інформація: Курс корисний і цікавий для різних напрямків застосування. Наші випускники працюють в салонах меблів, штор, шпалер, світильників, будівельних матеріалів і в дизайн-студіях. Наші переваги: - сучасні потужні комп'ютери та монітори; - малокомплектні групи (4-5 чоловік); - частота і час проведення занять: 3 рази на тиждень по 1,5 години (денні або вечірні заняття); - досвідчені викладачі; - можливість проходження стажування на базі дизайн-центру "Атріум". Викладач теорії дизайну та керівник студії "Атріум" Колєсніков Дмитро Миколайович має будівельну освіту (Академія Будівництва та Архітектури, м. Санкт-Петербург), проходив стажування в м. Генуя (Італія) на фірмі "Italimpianti". У період з 1997 по 2001 рр.. працював у видавництві "Ейдос" (м. Москва) журналістом і дизайнером в журналах "Salon-interiors" і "Ідеї Вашого Дому". Має ряд статей, серед яких: "Живопис в інтер'єрі" (стаття в журналі "Salon-interiors" за 1998 р.), "Камін і камінна", "Водойми в домі", "Таїнство вогню або свічки в інтер'єрі" (випуск за Січень 1999 "Salon-interiors"). А також вів рубрику "Матеріали і технології" в журналі "Ідеї Вашого Дому": статті "Архітектурні можливості гіпсокартону" (№5 (29), травень 2000 р.), "Гіпс і картон - ремонт проведений!" (№11 (24), листопад 1999 р.).


  Часто шукають

  ↑ Вгору