Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Центр підготовки IT-фахівців "SkillUp"

  Центр підготовки IT-фахівців "SkillUp"

  Поставити питання

  Телефон: (067) 536-8770, (095) 492-6567, (096) 781-2927

  Адреса сайту:skillsup.ua

  Місце навчання:м. Дніпропетровськ, вул. К. Лібкнехта, 9

  Команда SkillsUp займається підготовкою фахівців, розвитком персоналу, консалтингом у сфері інформаційних технологій. Ми пропонуємо курси та тренінги за основними напрямками індустрії інформаційних технологій: - розробка програмного забезпечення; - тестування програмного забезпечення; - аналітика в сфері інформаційних технологій; - управління проектами з розробки програмного забезпечення; - управління персоналом.

  Напрями навчання: - курс з підготовки до сертифікації ISTQB Foundation Level; - курс "Занурення в розробку під Android"; - курс "Занурення в програмування. Вивчаємо C++"; - курс "Ефективний лідер"; - курс "Управління талантами в команді"; - курс "Занурення в Java"; - курс "Занурення в управління проектами"; - курс "Занурення в бізнес-аналіз"; - курс "Занурення в тестування програмного забезпечення"; - курс "SQL Fundamentals"; - курс "Автоматизація тестування ПО"; - курс "Занурення в Scrum"; - курс "Занурення в .NET"; - курс "Занурення в підтримку користувачів"; - курс "Англійська для IT"; - курс "Спеціаліст у сфері управління персоналом"

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: - денна та вечірня форми навчання

  Додаткова інформація: Наші тренера - практикуючі фахівці провідних IT компаній міста. Кожен тренер радий ділитися з вами не тільки теоретичним матеріалом, але і прикладами і кейсами з власного досвіду.


  Часто шукають

  ↑ Вгору