Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Авторська школа масажу та альтернативного оздоровлення Оксани Жили

  Авторська школа масажу та альтернативного оздоровлення Оксани Жили

  Поставити питання

  Телефон: (032) 275-8470, (067) 750-6650, (093) 294-3353, (099) 331-7119

  Адреса сайту:zhylaoksana.moyblog.net

  Місце навчання:м. Львів, вул. Зелена 109 (зупинка "Стадіон Україна"), 2 пов. ліве крило, каб. 208.

  Авторська школа масажу та альтернативного оздоровлення Оксани Жили з 2003 року проводить у Львові заняття з вивчення різних методик масажу, практичного догляду за тілом та обличчям, вивчення практики здорового способу життя. Професія масажиста, як і раніше, є однією з найпрестижніших професій. Ми навчаємо професійного масажу. Наші слухачі прекрасно орієнтуються в дієтології, фітотерапії, психосоматиці, ароматерапії, методиках очистки та реабілітаії організму. Ми навчаємо професійно підходити до вирішення тієї чи іншої проблеми зі здоров'ям. Тільки комплексний піхід до реабілітації може дати суттєвий результат. Заняття проходять 2 - 3 рази в тиждень.

  Напрями навчання: - курс загального масажу; - курс антицелюлітного масажу та корекції фігури; - курс косметології; - курс вакуумного масажу; - курс тайського йога-масажу; - курс масажу гуаша; - курс лімфодренажного, гречаного, spa-масажу, медового та масажу бамбуковими паличками; - курс дитячого масажу; - курс основи альтернативних методів оздоровлення; - курс психологічна реабілітація та психосоматика.

  Тривалість курсу вивчення: від 3 місяців

  Вартість за семестр: від 1300 грн

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: ранкові та вечірні заняття

  Додаткова інформація: Періодично проходять безкоштовні семінари з нетрадиційних методів оздоровлення, які читають спеціалісти з нетрадиційної медицини та лікарі офіційної медицини. Ми проводимо майстер-класи по догляду за обличчям та тілом.


  Часто шукають

  ↑ Вгору