Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Учбовий центр "Квазар-Мікро"

  Учбовий центр "Квазар-Мікро"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 239-9960

  Факс:(044) 239-9961

  Контактна особа:Олена Слєта, Наталя Мороз

  Адреса сайту:www.edu.kvazar-micro.com

  Місце навчання:м. Київ, вул. Північно-Сирецька, 1 Філіали в Харкові та Одесі

  Учбовий Центр Квазар-Мікро працює на ринку ІТ-навчання України з 1994 р. Сьогодні Центр пропонує найповніший спектр тренінгів для системних адміністраторів за технологіями Microsoft, Sun Microsystems, Novell, Oracle, Lotus, Cisco, Linux, FREEBSD; тренінги для розробників; тренінги для користувачів. Враховуючи затребуваність в сучасних програмних продуктах і їх адаптації до українського ринку, Центр розробляє і проводить авторські і замовлені тренінги, реалізує корпоративні проекти навчання з етапами аудиту знань і інфраструктури, очним і дистанційним навчанням. Центр розвиває також напрям тренінгів з бізнес-технологій, а саме - за методологією управління проектами і розробкою ПО, а також надає консалтингові і проектні послуги в області оптимізації ІТ-структури підприємств і корпоративного навчання. Переваги Учбового Центру Квазар-Мікро: - досвідчена команда тренерів-консультантів (більше 200 чол. сертифікованої компетенції); - перевірені часом філософія і методики навчання - відповідність міжнародним стандартам і стандартам світових лідерів індустрії; - орієнтованість на бізнес-вимоги; - унікальність портфеля компетенцій (по багатьом напрямам послуги Центру практично є ексклюзивними на ринку України); - найповніший спектр тренінгів для системних адміністраторів; - унікальні авторські доповнення до курсів; - адаптовані тренінги і замовлені тренінги, комплексні програми навчання; - наявність регіональних відділень; - комфортна інфраструктура (класи, Internet, обіди, безкоштовна парковка, банкомат, банк, безпека); - консалтинг при виборі/адаптації програми комплексного навчання; - безкоштовна підтримка випускників протягом року; - спеціальна програма захисту інвестицій і гнучка система знижок.

  Напрями навчання: Навчання технічних фахівців: - системних адміністраторів, інженерів: технології Microsoft, Sun Microsystems, Cisco, Oracle, IBM, Linux, FREEBSD, Novell, Lotus; - розробників баз даних: Microsoft, Oracle; - розробників програмного забезпечення: платформи .NET і Java (SE, EE) з використанням інструментів Microsoft Visual Studio, Team Foundation Server, NetBeans, UML, методологій RUP і MSF. Навчання користувачів: - робота в Microsoft Windows; - робота з офісними пакетами Microsoft Office, OpenOffice.org; - робота з Microsoft Project, Project Server; - графічний дизайн; - робота в Інтернет. Навчання менеджерів/керівників проектів по напрямах: - управління проектами; - управління якістю розробки ПО; - управління ІТ-УСЛУГАМІ (IT Service Management); - інформаційна безпека; - методології і інструментарій побудови і моделювання бізнес-процессов; - огляд інформаційних технологій і продуктів корпоративного рівня; - психологія ефективних продажів послуг і сервісів.

  Тривалість курсу вивчення: Від 1 до 6 днів (по 8 акад. годин на день)

  Система знижок: Гнучка система знижок

  Формат освіти: Навчання проходить у формі тренінгу

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат про проходження курсу

  Додаткова інформація: Організація навчання: Групи формуються по заявках фізичних осіб або організацій (корпоративне навчання). Склад групи від 2 до 25 слухачів. Попередні вимоги: Рівень попередньої підготовки для різних курсів різний. Не вимагають попередньої підготовки тільки курси по Windows для користувачів. Також центр надає наступні послуги: Тестування і сертифікація У Центрі Тестування Учбового Центру (авторизованого світовими провайдерами тестування Prometric і Pearson VUE) можна отримати компетентну консультацію про сертифікацію по всіх основних спеціальностях в області ІТ і продуктах найбільших виробників ПО (вендоров) і здати сертифікаційний тест по будь-яких продуктах світових вендоров ПО. Консалтинг і впровадження технологій e-Learning - консалтинг в області управління компетенціями і знаннями; - впровадження систем Дистанційного Навчання; - розробка електронних курсів; - підбір і хостинг електронного контента.


  Часто шукають

  ↑ Вгору