Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа IT продажів "Conformato"

  Школа IT продажів "Conformato"

  Поставити питання

  Телефон: (099) 662-8772

  Адреса сайту:www.conformato.com

  Місце навчання:м. Харків, вул. Сумська, 77/79

  Ви щодня працюєте з клієнтами в IT або тільки починаєте свою кар'єру sales? Ви не розумієте, чому про це так мало говорять, і де взяти інформацію для розвитку? Ми теж не розуміємо, чому, але точно знаємо, як з цим боротися! Школа IT продажів "Conformato" веде набір студентів в Харкові та Києві. Ми успішно випустили групи в цих містах і пишаємося успіхами і досягненнями наших учнів. Велика частина з них завантажили свої команди на 100%, а решта на шляху до цього. У нас на сайті Ви можете ознайомитися з відгуками наших студентів (www.conformato.com/feedback), а також з пост-релізом за підсумками випуску самої першої групи (www.conformato.com/rupor/post-release.html).

  Напрями навчання: - курс менеджера продажів IT послуг і продуктів на міжнародному ринку і ринку країн СНД; - курс "Технічний Лікбез"

  Тривалість курсу вивчення: 1.5 місяці (більше 80 навчальних годин)

  Система знижок: знижки при ранній реєстрації

  Формат освіти: - групове навчання онлайн і оффлайн; - індивідуальна консультація

  Форма навчання: - курсове навчання; - інтенсив вихідного дня

  Кількість осіб в групах: до 25 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат по результату проходження заліку

  Додаткова інформація: У програмі першого ступеня передбачена велика кількість практичних занять і такі теми як: - технічний лікбез і робота з вимогами (ми допоможемо Вам виглядати на рівні навіть при обговоренні технічних аспектів проекту); - основи продажів і маркетингу в IT, робота з тендерними сайтами, дзвінки клієнтам і переговори - цьому будуть присвячені наші практичні заняття з продажу, на заняттях з маркетингу ми будемо створювати унікальні маркетинг матеріали для Ваших проектів; - англійська в IT, заняття проведе гість із США, який розповість про основні помилки російськомовних в англійській мові, а також допоможе розібратися у вживанні технічних термінів, ідіом і звичних фраз для бізнес спілкування; - основи проведення переговорів, ще один практичний блок, який допоможе відстежувати динаміку Ваших переговорів, визначати "ви граєте або вас грають", працювати з пресингом і запереченнями. Повний список тим I ступеня - www.conformato.com/program


  Часто шукають

  ↑ Вгору