UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Центр навчання "QA Light"

Центр навчання "QA Light"

Поставити питання

Контактна особа:Микола Бобошко, Олександр Лукаш

Адреса сайту:qalight.com.ua

Місце навчання:м. Київ, пр-т Космонавта Комарова, 1 (НАУ, корп. 11)

Компанія "QA Light" - це центр підготовки інженерів і фахівців в області тестування ПЗ. Послуги консалтингу у сфері забезпечення якості ПЗ. Всі види тестування ПО.

Напрями навчання: курс "Базовий модуль. Тестування ПЗ + UNIX + Мережі + SQL": - "Тестування ПЗ"; - "Практичний SQL"; - "Unix"; - "Основи комп'ютерних мереж і мережної безпеки" курс "QA Level Up" (курс підвищення кваліфікації фахівців у галузі тестування ПЗ)

Тривалість курсу вивчення: тривалість курсу: від 80 годин, 3 дні на тиждень

Формат освіти: курси, тренінги, тест драйви

Форма навчання: вечірня форма навчання

Кількість осіб в групах: від 5 до 10 чоловік

Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

Додаткова інформація: Центр QA Light займається навчанням і допомогою у працевлаштуванні IT - фахівців. Ми спеціалізуємося на галузі тестування програмного забезпечення. Місія компанії - це розвиток культури створення високоякісного програмного забезпечення. Чому на ринку України недолік хороших інженерів з тестування ПЗ? Інженерів з тестування не навчають в університетах. Тестування програмного забезпечення - це окрема самодостатня галузь, що постійно розвивається, яка потребує професіоналів. Ми пропонуємо: - Необхідний набір теоретичних і практичних навичок для освоєння професії інженера з тестування ПЗ, а також для підвищення кваліфікації для досвідчених фахівців. - Наші учні беруть участь в реальних комерційних проектах. Ви отримаєте безцінний досвід, який згодом зможете вказати в резюме. - Консультації та рекомендації від професіоналів, які курують кожного окремого учня під час і після проходження курсу, до першої успішної співбесіди. - Широкий вибір курсів та тренінгів, які будуть корисні як початківцям, так і досвідченим фахівцям.


↑ Вгору