Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа зачісок "UG-Style"

  Школа зачісок "UG-Style"

  Поставити питання

  Телефон: (097) 111-5880

  Контактна особа:адміністратор

  Адреса сайту:ug-style.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Червоноармійська, 143/2, 5 пов., оф. 23

  Авторська школа зачісок зачісок UG-Style запрошує вас отримати престижну і прибуткову професію. Ви напевно знаєте про те, що професія стиліста по зачісках, це професія, яка вас прогодує вас в будь-яку кризу. А в звичайний час ви зможете дуже пристойно заробляти, при цьому самостійно будувати ваш робочий графік. Вам зовсім не обов'язково для цього звільнятися з основного місця роботи. Здобувши освіту в нашій школі, ви відразу можете заробляти гроші і застосовувати знання на практиці, не думаючи про те, що вам ще потрібно рік-другий попрактикуватися.

  Напрями навчання: - курси вечірніх і весільних зачісок; - курси плетіння волосся; - курси укладання волосся; - курси макіяжу для себе

  Тривалість курсу вивчення: від 3 до 15 занять

  Вартість за семестр: від 400 до 8850 грн

  Система знижок: приведи друга, отримай знижку 20%

  Формат освіти: курси, майстер класи, тренінги

  Форма навчання: - ранкова, денна, вечірня форми навчання; - за зручним графіком, індивідуально

  Кількість осіб в групах: до 3 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: авторський диплом або сертифікат

  Додаткова інформація: Навчання в нашій школі має ряд переваг: - Різноманітність курсів і програм навчання. Також можливість, пройшовши всі рівні одного курсу, отримати диплом з правом викладання від авторської студії UG-Style. - Безкоштовне пробне заняття, після якого ви зможете вже з точністю для себе визначити, чи хочете ви навчатися в нашій школі і чи зможемо ми вас навчити. - Гарантія якості навчання. Якщо пройшовши 3 заняття в школі ви зрозумієте що так і нічого не навчилися - ми повернемо вам гроші і ви більше ніколи не зможете відвідувати наші курси та заходи. - Весь видатковий матеріал і інструмент надається школою абсолютно безкоштовно. Манекен - голова надається кожному учневі. - Ми допомагаємо вам у пошуку моделей для відпрацювання зачісок, якщо це необхідно. Дана послуга абсолютно безкоштовна. - Вибираючи будь-який курс студії під вас створюється індивідуальний, максимально зручний для вас графік і час навчання. Вам не потрібно чекати набору в групи. - По закінченню навчання ви отримуєте авторський сертифікат школи про закінчення курсу і портфоліо навчальних робіт. - У студії ви можете придбати необхідний інструмент та аксесуари для роботи з 10% знижкою, яка за вами закріплюється навіть після закінчення курсу. - Закінчуючи навчання в нашій школі, ви отримуєте можливість отримувати практику на заходах школи. - Можливо працевлаштування у партнерів школи. Кращі учні, матимуть можливість потрапити в команду студії UG-Style. - Ви можете придбати всі рівні одного курсу або всі курси студії відразу. Для цього нашій студії існує абонемент. - Для учнів студії доступна поетапна оплата. Графік оплати визначається індивідуально. - Вступаючи на навчання в школу UG-Style, ви маєте унікальну можливість, отримувати безкоштовні відео уроки по зачісках, статті як працювати з клієнтами та їх волоссям. Також у вас буде можливість отримувати першими новини студії і придбати зі знижкою книги та навчальні диски. Також зовсім скоро у нас з'являться методичні посібники для учнів та книга "Золоті правила успіху стиліста у великому місті", які учні студії отримають абсолютно безкоштовно.


  Часто шукають

  ↑ Вгору