Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр компанії "Абіс-Софт"

  Навчальний центр компанії "Абіс-Софт"

  Поставити питання

  Телефон: (0482) 343-323, (050) 392-8755, (097) 887-9140

  Контактна особа:Людмила

  Адреса сайту:www.abissoft.com

  Місце навчання:м. Одеса, вул. Польський узвіз, 11, 6й пов., оф. 2

  Компанія "Абіс-Софт" організована в 1991 році. Є однією із найбільших українських компаній, що пропонують послуги з комплексної автоматизації підприємств. Напрямок діяльності компанії - це надання послуг зі створення ефективної системи управління підприємством на основі "1С: Підприємство". Компанія пропонує як впровадження нових сучасних рішень, так і розвиток, модернізацію вже наявних інформаційних систем з урахуванням вимог замовника, проведеного аудиту і самих останніх тенденцій в області інформаційних технологій. Компанія спеціалізується в автоматизації таких областей бізнесу як: - процеси систем менеджменту; - управлінський облік; - консолідація даних; - торговельні й складські операції; - процеси взаємовідносин з клієнтами (CRM); - бухгалтерський і податковий облік; - облік зарплати і кадрів.

  Напрями навчання: - курси користувачів "1С: Підприємство. Бухгалтерія 8"

  Тривалість курсу вивчення: 20 занять, 30 академічних годин, час: 15:00 - 18:00 (початок курсу: по мірі комплектації групи - передбачувана дата 10.03.2014 р.)

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: - відкриті групові заняття; - корпоративні заняття; - індивідуальні заняття; - дистанційне навчання

  Кількість осіб в групах: до 5 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: офіційний сертифікат про проходження навчання від фірми "1С"

  Додаткова інформація: Навчальний центр "Абіс-Софт" є одним з найбільш досвідчених центрів у Південному регіоні України з навчання слухачів навичкам роботи в програмах "1С". Переваги навчання в компанії "Абіс-Софт" очевидні: програма розроблена викладачами - методистами фірми "1С", а професіоналізм педагогів підтверджений сертифікатами та практичним досвідом. Вибір курсів охоплює всі аспекти роботи з програмами "1С": від вивчення платформи і прикладних рішень" 1С: Підприємство 8" "з нуля" до розгляду найбільш складних тем. Результат - грунтовні знання, підкріплені іменним Свідченням 1С. Починаючи з 1998 р. ми навчили більше 500 груп і більше 3000 слухачів. Це означає, що 3 тисячі людей отримали підвищення зарплати, кар'єрний ріст або відмінну роботу, а їхні роботодавці - гарантовано висококласних фахівців. Викладачі курсів компанії "Абіс-Софт" - фахівці-практики, які навчилися і успішно здали іспит на право викладання конкретного курсу. Кваліфікацію педагогів підтверджує іменний сертифікат, безліч позитивних відгуків і досягнення клієнтів. На заняттях викладачі приділяють увагу кожному, не залишають без уваги ні одне питання. А практичні завдання та обговорення актуальних питань підкріплюються досвідом слухачів. 7 причин, з яких варто пройти навчання в компанії "Абіс-Софт": - навчання за єдиними сертифікованим матеріалами фірми "1С"; - сертифіковані викладачі з практичним досвідом; - сучасний обладнаний навчальний клас; - невеликі групи; - гнучкий графік навчання; - відмінні ціни; - гарантія якості - іменне свідоцтво від фірми "1С".


  Часто шукають

  ↑ Вгору