UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Львівський Інститут Бізнесу та Інформатики

Львівський Інститут Бізнесу та Інформатики

Поставити питання

Телефон: (0322) 395-180

Факс:(0322) 970-089

Адреса сайту:www.ulibin.lviv.ua

Місце навчання:м. Львів, вул. Стороженка, 12

З метою адаптації програмістів до реальних вимог фірм-працедавців Інститут проводить навчальні курси, приділяючи основну увагу практичним навикам і вмінням, яких не дає навчання в більшості українських вузів. Навчальну програму курсів адаптації працівників було створено на основі досвіду роботи із закордонними партнерами Інституту з метою забезпечити рівень знань, необхідний для кваліфікованої роботи як в Україні, так і за кордоном.

Напрями навчання: - інформаційні мережі; - практична інформатика; - теоретична інформатика; - технічна мовна підготовка.

Тривалість курсу вивчення: Підготовка спеціалістів передбачає два етапи тривалістю по 6 місяців кожен.

Форма навчання: Навчальний процес передбачає роботу 5 днів на тиждень - щодня по 4 академічні години фахової підготовки, 2 академічні години підготовки з іноземних мов та 4 години практичного програмування в складі проектних груп.

Додаткова інформація: Кандидати на навчання на курсах адаптації програмістів повинні мати вищу чи незакінчену вищу освіту по спеціальностях напрямків комп'ютерні науки, інформатика, прикладна математика тощо, мати мінімальний практичний досвід у сфері програмування та знання німецької або англійської мов.


Часто шукають

↑ Вгору