Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа-студія краси "Beauty & Style"

  Школа-студія краси "Beauty & Style"

  Поставити питання

  Телефон: (050) 713-3171

  Контактна особа:Олена Деркач

  Адреса сайту:www.beauty-style.com.ua

  Місце навчання:м. Севастополь, пр-т Античний 4, оф. 1 (ЖК "Перлина Омеги", "Колізей")

  Школа-студія краси "Beauty & Style" пропонує навчання за напрямами: нарощування вій, макіяж і візаж, весільні та святкові зачіски. Навчання проводять дипломовані фахівці, візажисти, стилісти. На професійній косметиці. Можливо індивідуальне та групове навчання. На занятті надаються необхідні матеріали. Заняття проходять в затишних і зручних аудиторіях, які обладнані необхідним інструментарієм для навчання. Що відрізняє нашу школу від інших? - Перш за все висока якість навчання за найнижчими цінами в Севастополі. У дуже стильній і зручній студії преміум-класу. - Європейські методики навчання, які спрямовані на якісну передачу знань і розкриття таланту в кожному. - Програми навчання дуже різноманітні і побудовані таким чином, щоб кожен бажаючий міг вибрати потрібну йому ступінь навчання. - Кожен продукт професійної декоративної косметики, на якому ведеться навчання, суворо вивірено нашим досвідом! Ми пропонуємо тільки найкраще! - Висока кваліфікація викладачів (всі викладачі практикуючі фахівці, постійно поповнюють свої знання). - Інформаційні та інші сучасні технології, які використовуються у навчанні. - Підтримка випускників після навчання. - Теплої атмосферою в школі.

  Напрями навчання: курси нарощування та моделювання вій: - курс "Моделювання вій класу Premium" курси макіяжу та візажу: - курс "Сам собі візажист"; - курс "Професійний візажист"; - майстер-клас "Секрети макіяжу" курси перукарів, стилістів: - курс "Вечірніх та весільних зачісок"

  Тривалість курсу вивчення: до 2-х місяців

  Вартість за семестр: від 100 грн до 2000 грн

  Система знижок: - випускникам нашої школи - на косметику IL-Makiage знижка діє 10%; - діє спеціальна пропозиція "Приведи друга" та отримай знижку 5% на навчання та 50 грн на проф. макіяж

  Формат освіти: курси, майстер-класи, семінари, тренінги

  Форма навчання: - ранкові, денні, вечірні групи, група вихідного дня; - інтенсивні курси для іногородніх, індивідуальне навчання, дистанційне навчання (он-лайн, вебінари)

  Кількість осіб в групах: міні-групи по 3-4 людини

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат про проходження навчання

  Додаткова інформація: Графік курсів, розклад занять, набір груп і детальний опис курсів і програм на нашому сайті.


  Часто шукають

  ↑ Вгору