Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Компанія "РВС-Центр"

  Компанія "РВС-Центр"

  Поставити питання

  Телефон: (067) 736-3006, (044) 360-8335

  Контактна особа:Павло

  Адреса сайту:www.rvs-center.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, пров. Куренівський, 15 (ст. метро "Петрівка")

  "РВС-Центр" проводить курси для бажаючих підвищити свою кваліфікацію або освоїти нові професії у сфері автосервісу. Велика увага в період навчання приділяється практичним заняттям, які проходять безпосередньо на СТО.

  Напрями навчання: курси: - Діагностика та ремонт сучасних інжекторних систем. Чіп-тюнінг; - Діагностика систем "Common Rail"; - Діагностика та ремонт кліматичних систем автомобіля; - Діагностика та ремонт автоматичних та роботизованих коробок передач; - Регулювання кутів установки автомобільних коліс "розвал-сходження"; - Автомаляр; - Чіп-тюнінг майстер клас по роботі з діагностичним обладнанням: - Сканери: "VAG-COM", "AUTOBOSS V-30", "СКАНМАТІК"; - Мотортестером - осцилографом: "USB Autoscope", "MT PRO"

  Тривалість курсу вивчення: - одноденні майстер-класи, семінари; - курси від 5 до 14 днів

  Вартість за семестр: від 1500 грн до 5000 грн

  Система знижок: - при купівлі продукції компанії "AUTOBOSS" знижка від 5 до 10%; - постійним клієнтам знижка 5%; - корпоративним клієнтам від 5 до 10%

  Формат освіти: курси, семінари, майстер-класи

  Форма навчання: - денна форма навчання; - вечірня форма навчання; - групи вихідного дня; - індивідуальні заняття

  Кількість осіб в групах: від 5 до 15 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: свідоцтво

  Додаткова інформація: Компанія "РВС-Центр" була створена в 2008 році. Одним з напрямків нашої діяльності є якісна і професійна підготовка фахівців автосервісу. Наші викладачі висококваліфіковані фахівці-практики. Їх навчальні програми авторські і є інтелектуальною власністю. Програми навчання розроблені відповідно до вимог сучасного ринку праці в сфері автосервісу, грунтуються на реально працюючих практичних прийомах і прикладах.


  Часто шукають

  ↑ Вгору